bugün

aşk bir katildir

Aşk. Hani şu ilk ayları canım cicim, mutluluk nirvanası! gözlerin gözleri bulma telaşı. Saçma gelicektir elbette şimdi, 5 ay sonra yaşama sebebi olacaktır o adlandıramadığınız duygu şöleni. Günler geçecek gelecek, elinizde sadece uykusuzluğunuz, ve güldüğünüz o güzel dakikalardan başka bir şey kalmayacak. O zaman bu kardeşinize gelecek ve haklısın, "aşk bir katil" diyeceksiniz. neden mi? Çünkü ilişkinizin üstünden haftalarda geçse aylarda geçse unutmayacaksınız, eğer ki gerçeği bulduysanız... " en geç 2 ay kanka. bak gör sonra ne ayşesi kalır ne fatması. rahat ol ". hak vermek lazım, o 2 aydan sonra her saniye başı düşünmezsiniz, fakat aşk yine uykularınızın katili! Yeter artık kendime bi çeki düzen, yeni bi manita, oh boşver bağlılığı eğlenceye bağlayalım deriz, iki gün sonra buluruz ya bi kız, ilk buluşma olayları falan. Her hareketinde bir eksiklik, her sözünde bi fazlalık bulmaya başlarsınız, ah ayşem öyle miydi? sonra bi anda kafanıza oturur. unutmamışım lan ben yine bu kızı! aşk geçmişinizin katili! Tamam dedim, bi yıl geçti iki yıl geçti. yok artık bana ilişki falan. abartmayalım hem, işimiz gücümüz aşk olmadı çok şükür. hayata devam dediğiniz an karşınızda sizi seven birisini bulursunuz. kör kütük aşıktır. baktığınızda size sizi hatırlatır resmen. platoniktir belki yıllardır. öğrendiğinizde tedirginliğinizi, endişenizi bi kenara atmanız uzun sürmez. başlarsınız çıkmaya. canım cicim. onu de onu yapsın, bunu de bunu yapsın. hoşunuza gider. hani sizde yaptınız ya bunları aşıkken, o zaman anlıyoruz, bu beni kullanmış lan! E sonra, bu kızıda siz kullanıyorsunuz? Yok ama, biz safız ya. Olmaz öyle şey, bizde sevicez. 1 ay. 2 ay. Çıkmasına çıkıyorsunuz. Bilin bakalım ne eksik? His? Her ne diyorsanız... Aşk. Duygularınızın katili! "Aşk, fakir fukaranın damarından kanını emen bi katildir!Cumali Efrah"