bugün

internetten alışveriş yapmak

stresli bir iştir. hele gold kartınız varsa hepten boku yemiş ve soğuk soğuk terlemişsinizdir. bilmiyorum ben götümden her defasında ter atıyorum.
hatta paranoyaklık olabilir belki ama sırf güvenliğim için özellikle linux oturumumdan nete girerek yapıyorum bunu. hani hacking falan vs. tırsı durumları. dün gece tekrar alışveriş yapmak için kartımın bilgilerini falan şey ettim. işlemi tamamlıyordum ki sayfa göstermedi. acaba ürünü aldım mı, almadım mı? oraya gir yok buraya gir yok? acaba aldımda benim mi haberim yok? yoksa aldım ama webte mi göstermiyor? yoksa kartımın şifresini flana mı aldılar? nerdeyse 30 saniyelik bir zaman diliminde altıma 30 kilo sıçtım. sonra tekrar cesaretimi toplayıp lcd tv'yi karttan bir daha çektim. yattı balık yan gider mına koyim dedim. varsın olsun 2 tane olsun birini abime falan veririm diye düşündüm. yada satarım anasını satayım. nihayetinde baktım bir sefer satın almışım. o rahatlıkla sabahın bu saatine kadar leş gibi uyumuşum. günaydın ayrıca elaman. nbr?