bugün

çıkma teklifinden önceki cesaret süreci

erkeler için 2 çeşit çıkma durumu vardır bu durumlar teklif çeşidini belirler;

1.abazanlığın tavan yaptığı yani beyin fonksiyonlarının üreme organına aktarıldığı ruh hali,

-lan çok kötüyüm kim gelirse...diye başlayarak elde edilmesi en kolay ava yönelme,
-genellikle en çirkin ve asosyal olanlar hedeftir ve avcı avın verdiği cevapla ilgilenmez sadece hedefe odaklanır
hayır yada evet sonuç değil engeldir ki bu durumda hiç bir şey hissedilmez..

2.duygusallığın tavan yaptığı hayatın boş olduğu ve biri tarafından benimsenme isteği yani beyin fonksiyonlarının
kalp organına aktarıldığı ruh hali;

-seviyorum lan,bu kız benim ağzıma s..diye başlayarak elde edilmesi en zor kişiye yönelme,
-genellikle erkeğin türünü reddederek avcı konumundan av konumuna geçmesi ve kendine güvensizliğin hat safhada olduğu an,
kur yapma dönemini tamamlayan erkek(çay içelim mi,takip ettiği kızla tesadüfen karşılaşma numarası,en samimi ortak arkadaşları
araya koyarak toplu faaliyetler (sinema,tiyatro,konser v.b)çeşitli dönemlerin aşılması ve artık ikili diyalog kurulacak
kadar samimiyet oluşmasıyla biter ve açılma teklif aşaması başlar,

bu da kendi içinde teklif etme yöntemlerine ayrılır;

örn;aşırı doz alkol sonrası hedefe açılma cevap hayırsa-hatırlamıyorum ya..
telefonla konuşurken açılma cevap hayırsa-ben öyle demek istemedim yada arkadaşlar aramış cebimden ben değildim..
arkadaşlarının damardan verdiği gazla etkisini yitirmeden açılma cevap hayırsa-saçma felsefi bir kaç cümle..
kendine olan güvenini toplayarak ilk gördüğün yerde açılma cevap hayırsa-arkana bakmadan uzaklaşmak ve eve kapanma dönemi..
v.b.

eğer kızın cevabı evet ise anlamsız bir tebessüm,yüzde anlık bir mallaşma ve aşırı doz kendine güven duygusu,mutluluk.

fakat cevap ne olursa olsun sonuç olarak erkekler hep pişman olacaktır.çünkü gördükleri şey buz dağının su üstünde görünen kısmıdır
'kızların illüzyonu' budur işte...