bugün

depresyondan çıkmanın 10 yolu

erkekler siz dağılabilirsiniz. bunu kadınlar için anlatıyorum. biz iki el playstation atsak çıkarız zaten. depresyon neymiş.

dinleyin sözlük kadınları.

1- sürekli göğe bakın. hava açık, kapalı demeyin göğe bakın.

2- yalnız kalmayın. sevgili, eş, kanka, dost ne varsa gidip hayatını zindan edin. rahatlarsınız.

3- nutellaydı, çikolataydı yemeyin. bir süre sonra kilo aldığınız görüp yeniden depresyona girersiniz.

4- sakın radiohead dinlemeyin. mis gibi ciguli var. adam müziğinde tek ve müthiş enerji veriyor. yeri gelmişken bu adamla yani ciguli ile alay edenin amınakoyim.

5- şiir falan okumayın. yiğit özgür veya cihan ceylan tavsiye ediyorum.

6- mutluluk vermesi için çay demleyip için. sütten uzak durun. sizi miskinleştirir. enerjik olmalısınız.

7- sevgilinizden ayrıldığınız için depresyondaysanız uludağ sözlük veya facebook üzerinden yakışıklı ve boş erkekleri inceleyerek vakit geçirin. mesaj kutusu sağda.

8- film falan izlemeyin sakın. seçtiğiniz tüm filmler ağlak romantizm kokacağı için depresyonunuz pekiştirir. erkeklerden film konusunda yardım alın.

9- daha önce hiç denemediğiniz ve size ters gelen bir şey yapın. bu bir hobi olabilir mesela.

10- bunları buraya kadar okuduysan kesin depresyondasın. o zaman şu yazdıklarımı götümden uydurduğumu ve istesen senin de bu tip bir liste yapabileceğini anlamışsındır. benimkilerden daha çok senin buldukların işe yarayacak. hadi bakalım kolay gelsin.