bugün

ttnet

kafasına göre takılıp her tarifeyi habersiz değiştiren kurum.
hangimizin haberi oldu acaba çok merak ediyorum, 01.01.2011'den itibaren bazı tarifelere abonelik alımının kapatıldığından yada tarife değiştirmek isteyenlerin limitsiz paketlere geçemeyeceğinden? en azından birkaçınızı aramışlardır ama bende sizin gibi ttnet kullanıcısıyım beni aramadılar mesela. belkide 1mbitlik limitsiz kullanıyorum diye "ahaaa fakire bak" demişlerdir. sonuçta kullandığım paketten çıkabiliyorum ama bir daha geri giremiyorum, halbusem tamda hızımı arttırmayı ciddi ciddi düşündüğüm şu sıralarda. hiç gerek yokmuş çünkü yeni düzenledikleri paketlerin hepsi bir birinden tuzak paketler. yok efendim fiyatları biraz çektiler aşa yada yukarı ittiler fiyatları kotaları genişlettiler vs. nette özgürlük ha? kotalı özgürlük. Dua ediyorum şimdi bu hızı arttırma işini habire yarına bıraktığım için. içimden bir his bu limitli paketlere bir ayar verecekler yada değiştirecekler yönünde bu yüzden bilgisayarı torrent bağımlısı yaptım 2011 Ocak ayı an itibariyle kota; 104gb download, 8gb upload.