bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

sana demiştim 'kalbin temiz bana şans dile' diye; diledin mi bilmiyorum ama yeni yılın ilk iş gününden beri iş görüşmeleriyle geçiyor günler, sınavlar, testler, mülakatlar.. çok mutluyum! herşey yavaş yavaş yoluna giriyor, ben yine göklere dönüyorum ki kısa vadeli gelecek planlarımda bu yoktu aslında, birden buna karar verdim...stabil bir hayat yaşayamadığımı, bi' yere ait olma hissinden nefret ettiğimi az çok biliyorsun,(ki bu yüzdendir evlilik denilen şeyi beceremeyişim) şimdi içim içime sığmıyor...bekle yeryüzünün görmediğim toprakları ben geliyorum!! (;
ne dilediysen çok teşekkür ederim jack..
bu sefer gittiğim iklimlerde yalnız olmayacağım, ada da benimle dolaşacak dünyayı hohoytt yeni bir gezgin yetişecek çekirdekten, zaten fazlasıyla renkli bir kişilik, şimdi minicik bir gökkuşağı büyüyecek elimde!68 hippileri gibi takılacağız ve ben bunu düşündükçe içimden nehirler taşıyor...eminim yeryüzündeki iyi annelere bundan bahsetsem beni topa tutarlar ama ben iyi anne rolü istemiyorum, ona eğlenceli bir yol arkadaşı ve doğru bilgilenmesini sağlayan bir öğretici olmak tek derdim...bakalım, ilk basamağı çıktık..sıra diğer basamaklarda...
sen de bir daha böyle özletme kendini olur mu..
yılbaşı için ayrıca teşekkür ederim..seni görmek güzeldi..
ara ara yazarım neler olup bittiğini (;
seni seviyorum...