bugün

ben bu yazıyı sana yazdım

son iki gündür rüyalarımda geziniyorsun ve nasıl mutlu uyanıyorum anlatamam...daha önce seni rüyamda gördüğümü hatırlamıyorum ama görmedim galiba, bu ilkti...birinde elimden tutuyorsun, beni koruyorsun, ellerin öyle sıcak ki içimden nehirler akıyor birden..karanlık bir yola doğru gidiyoruz ama ben hiç korkmuyorum..sımsıkı kavrıyorum ellerini, bırakmıyorum...diğerinde ise benden nefret eder gibi bi' halin var (: yahu diyorum ben ne yaptım bu adama, bir gıcıksın bir kötüsün anlatamam, elimi yüzünde gezdiriyorum 'merhaba' falan diyorum hiiç görmüyorsun beni...türlü şaklabanlıklar yapıyorum ama sende hiç refleks yok...nasıl üzülüyorum bi' görsen..e tüm bunlara rağmen güzel uyandım, mutluydum, ruhum senle doluydu, bu da en tuhafı herhalde...
bu aralar hayatın acı gerçekleriyle savaşıyorum, deli gibi iş arıyorum haftalardır dur bakalım bir dönen olur herhalde, o kadar yere başvurdum biri mutlaka çağırır mülakata ama ya kimseden ses çıkmazsa off onca zaman kendi işimi yaptıktan sonra gelip burda iş aramak çok garip geliyor ama zevkli bir yandan da cv hazırlamak falan, en son altı yıl önce cv hazırlamıştım...ne tuhaf di mi, bir bakıyorsun başka bir yerdesin, bir bakıyorsun düşmüşsün kalkmaya çabalıyorsun, sana daha önce de yazmıştım hiç bir şey sonsuza dek sürmez...hep bitiş ve yeni başlangıçlarla dolu hayat ama ben artık yorulduğumu hissediyorum, gözüm kara değil gibi eskisi gibi ve bu beni korkutuyor..bu aralar sık sık ada'nın geleceğini düşünürken buluyorum kendimi..ne zormuş..paranoyak olmak üzereyim, ya ona mutlu bir çocukluk yaşatamazsam, ya okulda başına bi şey gelirse, ya sevdiği çocuk onu üzerse, ya istediğim eğitimi verecek gücüm olmazsa oof of...çok bunaldım çok...arada seni görünce acayip rahatlıyorum, nolur gitme bir yerlere..aa geçen gün sen bir şeyden bahsederken ne geldi aklıma ahaha bu kız delirmiş diyebilirsin; o karanlık sokaklarda karşına çıkıp sana sımsıkı sarılmak geldi içimden ama ne garip daha o sokakların nerede olduğunu bile bilmiyorum (: ütopik bir hayal işte..eşek kadar oldum hala neler düşlüyorum, sen neler düşlüyorsun acaba, bilmeyi öyle isterdim ki..ya da hala hayal kurabiliyor musun..yeni yılda da benimle olsan ne güzel olurdu ama sanırım bu sene yoksun..ben side civarında olacağım, bilirsin yeni yıl doğumgünü falan sevmiyorum böyle kutlamaları...sakin bir gün olacak benim için, oradaki otellerin aptal havai fişeklerinin gürültüsünü saymazsak....ah burda hava nasıl sıcak anlatamam, geceleri yıldızlar öyle berrak ki ve kısa kollu tişörtlerle geziniyoruz hatta birazdan benimkini parka götüreceğim, kovalar kürekler her bişeyi alacağız yanımıza...sana şimdiden mutlu bir yıl diliyorum jack..ne istiyorsan ne diliyorsan o olsun, kalbin çok temiz benim için de şans diler misin (: seni çok ama çok seviyorum, a bu arada bu aralar felaket yakışıklı görünüyorsun! ama kilolarını (olmayan kilolarını) çok takıyorsun kafana yapma lütfen, harika görünüyorsun ve gayet iyisin, verme kilo falan (: düşünme bunları..

mutlu kal sonsuz aşkım, iyi yıllar...