bugün

entry'ler (9)

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: angels and demons)
(bkz: uzak ihtimal)

manga

15 mayıs 2010 istanbul konserinde seyirciyi coşturmuş olan gruptur.

yine yazı bekleriz

tnk'nin söyle ruhum adlı albümünün en iyi şarkısıdır. her dinlediğinde insanın içinden bir şeyler alıp götürür.

aralıksız 2 saat dinlenen şarkılar

birsen tezer-değirmenler.
110-bir tek sen.

sözlük yazarlarının favori şarkıları

beck-everybody's gotta learn sometimes
kelly family-fell in love with an alien
scorpions-holiday
umay umay-hareket vakti

barney stinson

Beni en kötü zamanlarımda bile güldürmeyi başaran bir karekterdir. Hazır cevapları, klasik esprileri ve çapkınlığıyla hepimize How I Met Your Mother izlettiren bir karekterdir. Hele hele önemli bir şey duydugunda koşmaya başlaması beni her zaman güldürür. Cidden Awesome bu herif.

manga

para kazanmak için her şeyi yapacağını düşündüğüm grup. gazete reklamları yetmemiş şimdi bir de alışveriş merkezlerinde bilmem kaç lira alışveriş yapan kişilere konser vereceklermiş. böyle devam ederlerse gerçek fanlarını yavaş yavaş kaybedecekler.*

ikizler burcu kadını

Ben ikizler burcu kadını olarak söylemek isterim ki, dediklerinizin çoğunu yanlış buluyorum. Tamam kabul geveze olduğumuz doğrudur ama ben bi o kadar da duygusal ve sessiz bir insanımdır. Diyorsunuz, ona aşık olunmaz, sevilmez diye.. Aslında ikizler burcu kadını sever ama zor sever. Ben birini sevceğime inanmazdım ama şuan aşık olduğumun bilincindeyim. Ve bu burc cok kıskanılan bir burctur, kötülemeyin lan bizi!

değirmenler

birsen tezer yorumu dinlendiğinde insanı alıp başka diyarlara sürükleyen şarkıdır. kişiyi en mutlu zamanında bile hüzünlendirebilir.