bugün

entry'ler (39)

iett

ben bu beşiktaş-mecidiyeköy(30a,30m)hatlarını inatla ve ısrarla sıklaştırmayan iett ye şükranlarımı sunuyorum.!!!

kasim 2006 ytu yemek boykotu

'yemekhanede boykot var' sloganıyla gerçekleştirilen,gerçekten müthiş bir birlik beraberliğin olduğu ytü eylemi.(yemekhanenin önünde kendi kendimize yaptığımız sandviç ekmek ve çay olayıda bence çok güzeldi.)Umarım amacına ulaşır!!

ramazan ne zaman

''ramazan ne zaman'' maç yapıcaz die kötü espri malzemesi

uludağ sözlük logosu

bu amblem uludağ üniversitesinde 8 fakülte olduğunu işaret eder..

oss ye cok calisip hic calismadim diyen kiz

vardır böle tipler..insanı hiç çalışmadım diyerek bunalıma sokan upgrade olmuş insan motifidir.gerçekten öle olmuşsa helal olsun demek gereken bi olay..

garanti bankası

yeni mezunları işe almak için 8 ayrı mülakat yapan önce işe almada zorluk çıkaran sen işe girmekten vazgeçincede yalvaran ama hala türkiyenin en iyi bankalarından olan banka..

yırtık uçurtma

yırtık bir uçurtmadan ibaret olan kaliteli müzik yapan grup..

samsung

x670 cep telefonunu üreten firmadır.Elektronik sektöründe gerçekten devleşmiş nadir şirketlerdendir.

leke

genellikle t-shirtlerimi temin ettiğim marka uygundur fiyatları üniv. öğrencilerine hitap eder..

omuzdan tutun beni

grup yorumun güzel halay çalışmalarından biridir bu kavgada düşmediğimizin göstergesidir.

en gicik marka isimleri

sunny
next and nextstar

james blunt

goodbye my lover,wisemen,no bravery,you are beautiful hmm bide tears and rain ı söyleyen asker kökenli şarkıcı..

mukavemet

1 i ve 2 si mevcuttur bu dersin makina mühendisliğinde

kırıkkale üniversitesi

endüstri mühendisliğinde en düşük puana sahip devlet üniversitesi rekoru kırmış üniversite

kars

kars kalesi ve anı harabeleri görünmesi gereken yerleridir

duygu asena

duygu asena feminizmin öncüsü,feminizm denilince nedense akla erkek düşmanlığı falan filan geliyodu belkide senden önce ama sen verdiğin o haklı mücadeleyle bunun aslında kadın hakları,kadının toplumdaki yeri,kadın erkek eşitliği olduğunu gösterdin herkese..

erdal öz

ne tesadüftür ki 6 mayısta yani gülünün solduğu akşamda aramızdan ayrılan ama yazdıklarıyla arkada dev eserler bırakan büyük yazar.

yüksek lisans

les sınavına girilip alınan puanla yapılan lisansüstü eğitim..

uludağ üniversitesi

mühendislik fakültesi özelliklede makina müh. dünya standartlarında eğitim öğretime sahiptir.biraz olanakları sınırlı sayıdadır hoca kalitesi açısından tartışılmazdır

efe rakı

yeni rakının yanında çok vasat kalan bi rakı