bugün

entry'ler (67)

uyuyan bir bebeği yatağına koymak

Çok zor bi durumdur bide yeni doğduysa hepten zordur kafaları minibüs asılı olan süsler gibi sallanır.

hani herşeyindim ben senin

Birisi var onu böyle karşıma alıp bağıra çağıra söylemek istediğim bi söz. Hani herşeyindim ben senin ?

pazartesi

Yılın 50 günüdür bugün. Hiç sevmem sendrom yaftasını ekleyince götüne bildiğin bombok bişey oluyo.

efes malt

Biranın kralı.

fethullah gülen ağlayışı

Timsah la arasında bağ kurmamızı sağlamıştır.

unutmak kelimesi undan çıkmış

Unutmak için un ufak etmek gerekiyormuş. Bi insanı öyle hemen unutamazmışsın,önce gözleri sonra sözleri ağzı burnu kokusu dokusu sırayla yavaş yavaş unuturmuşsun.

tehlikeli ad soyad kombinasyonları

Mesut Yar.

sözlük yazarlarının çocuklarının olası isimleri

Kız derin erkek kayra.

bonzai

Saç tellerinizi bile esir almaktan utanmayan, yoğun kimyasal barındıran bombok bişey. Neola asitin toz hâli. Şiddetle tavsiye edilmez hatta +24.

sözlük erkeklerinin boy ve kilo ölçüleri

1.55 133 kg.

sabah ezanı

insanı sürümcemeye atan,düşündüren huzur verdiren ve bişeylerin bi sahibi olduğunu hatırlatan manidar ve güzel ses.

eski sevgili akla gelince söylenen tek cümle

Yürüyüp geçeceksin, hep yürüyüp geçeceksin. Ben öyle yaptım. Hep yürüdüm. Herkesin her şeyi anlamasını bekleyemezsin. Sen yürüyüp gideceksin. Anlayan anlayacak, anlamayan anlamayacak; dünyanın hepsine yetişemezsin ki! Bilirsin ben iyi yürürüm.

yazarlar bugün ne dediler

Yürüyüp geçeceksin, hep yürüyüp geçeceksin. Ben öyle yaptım. Hep yürüdüm. Herkesin her şeyi anlamasını bekleyemezsin. Sen yürüyüp gideceksin. Anlayan anlayacak, anlamayan anlamayacak; dünyanın hepsine yetişemezsin ki! Bilirsin ben iyi yürürüm.

aşk

Boşluk doldurmaca. Aşkın tarifini yapamıyorum seni bile tarif edebilen ben aşkın tarifini ya pa mı yo rum.

obsesif kompülsif

Deliye çağırışım hâli. Sanırım bi nevi nesnel tutulma. O eşittir ben.

sabah ezanı

Bazı aptalların zoruna giden sestir. Ama gercek manada huzurun kendisidir.

sakarya üniversitesi

Bokun boku. 4 yılımı heba ettim yakınından geçmeyin. ismini bile unuttuğum bi ödülü var tky mi ne o kadar.

yalnızlığı tek kelimeyle açıklamak

Merve. Yalnızlığımın adı.

didier drogba

Soktu. Vatan sağolsun..

bok gibi maç

Bildiğin bok gibi maç. Oyuncular yorumcular taraftar bildiğin bok gibi. Değişirmi ? Bi ihtimal...