bugün

entry'ler (205)

blake griffin

kazmanın önde gideni. smaç basmaktan başka bildiği bir şey yok. ne düzgün pas atabiliyor ne düzgün şut tek yaptığı smaç basmak.

micheal jackson ın son sözleri

(bkz: gülek mi)

ahmet kaya

bir içkim bir de o var.

mükemmel kadın vücudu

(bkz: entryler arasında hızlıca http aramak)

otobüste mastürbasyon yapmak

(bkz: otobüste mastürbasyon yapmak)

sevgiliyle sinemeda yapılan son yiyişme

(bkz: sineme)

cm101mmxi fundamentals

cem yılmazın gösterisi. yer yer güldüğüm yerler oldu eğlenceliydi tamam ama artık her şeyi bel altı esprisi ile güldürmeye çalışıyor sanki. önceki gösterilerinden kötü buldum şahsen. penis üzerinden milyon tane espri yaptın iyi tamam ama başka şeylerden de güldür. gülmüyoruz değilim güldüm penis esprilerinin bazılarına ama sürekli konuyu o yönde ilerletince ne biliyim eski gösterileri daha iyi gibi geldi bana.

rüyanın bölüm bölüm devam etmesi

(bkz: lucid dream)

şeriat dan korkan gençlik

bir öğrenci düşünün ilköğretim , lise, üniversite bitirir ve işsiz kalır.

domino s pizza

büyük boy pizza 35 liradır. çok ucuz (bkz: yersen)

ak parti kötünün en iyisi

bugün berberde tıraş olurken duyduğum muhabbet.

- akp yerine başka bi hükümet olsaydı durumumuz daha kötüydü.
+ haklısın abi kötünün en iyisi.

bu muhabbeti duyduktan sonra hata verdim. hala düzelmeye çalışıyorum.

orospu çocuğu güvenlik görevlisi

bu gün birisiyle az kalsın kavga etmeme neden olan güvenlik görevlisi.

berberden çıkmış evime doğru giderken bir miyavlama sesi duydum soluma baktım ve adı lazım olmayan bankanın bankamatiğinde (yerde yani üstüne değil) oturmuş bir kedi miyavlıyordu. tahminen 4-5 aylıktı. herkes atmde işini görürken o orada oturuyor insanlara bakıyordu. kimseye ne zararı vardı ne başka bir şeyi. gittim sevdim biraz ve karnının aç olduğunu farkettim. hemen yandaki dönercinin yanına gidip biraz tavuk aldım çıktığımda ise gördüğüm manzara beni çıldırttı. güvenlik görevlisi kediyi zorla ayağı ile iteliyordu ama nasıl itelemek vurmasına ramak kalmıştı ki ben uzaktan bağırarak durdurdum.

+ hoop abi ayıp olmuyor mu kediye böyle yapmaya ne zararı var sana
- kardeş buraya dadandı gitmiyor al şunu istersen yoksa ben kovarım

lan sanki kedi atmden para çekenlerin paralarına saldırıyor üzerlerine işiyor yada bankaya girip ortalığı birbirine katıyor orada duruyor sana ne zararı var amcık. altı üstü duruyor lavuk. neyse aldım bir güzel besledim sevdim ve peşimden ayrılmadı bir süre beraber gezdikten sonra geri döndü.

iz bırakan kitap cümleleri

ok! (bkz: pucca) (bkz: hay amk)

kızları güzel gösteren detaylar

(bkz: pembe bok sıçması)

oturduğu yerden 24 bin lira maaş alan pilot

olması gerekendir. kac yolcunun canını taşıyor hakediyordur, hiç değilse uyuyan milletvekillerinden daha çok.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: life of pi)

utandığı için gs li olduğunu söyleyemeyen tip

12 mayıs günü sahalarında kupa kaldırdıklarını söyleyip fenerlileri göt edebilir bu galatasaraylı arkadaşımız.

not: anansporluyum

lionel messi nin fenerbahçe ye gelme ihtimali

23 nisanda belki.

kalbimiz seninle schalke 04

(bkz: milkshake)

symbian

bildiğin çağ dışı lan bu.