bugün

entry'ler (7)

kadınların arızalı erkeği tamir etme güdüsü

zor olanı sevip başarmak için hırslanan kadınların işin sonunda kör kütük aşık olup psikopata bağladığı hüsrana uğradığı şeydir.

aşkım şu erkek durmadan bana bakıyor diyen kız

tek çarenin küreği ağzına geçirmek zorunda kaldığın bir durumdur. çokta şaapmamak lazım.

bir erkekten duyulan en iyi iltifat

aşkım bakıyım valla senin bacakların ondan daha ince.

berkecancılar

bodoslama okuyunca yumuşak havalı züppe geliyo. fakat istisnaları var. sevdiğim saydığım istanbul beyefendisi bir insan kendisi. böyle berkecan tipi yok onda. keşke arkadaşımın ismini nazım falan koysaymışlar. olmamış

seni seviyorum denen kızın eyvallah demesi

prenseslikten çıkmayı bilen hemcinslerim. canlarım.

türk erkeklerinin analarına çok düşkün olması

analarının onları paşalar gibi yetiştirmesinden kaynaklanır. ne gerek var yani hepimiz insanız.

yaşadığım bir olaydan bahsetmek gerekirse konuştuğum çocuk tam bir anneciydi. ama nasıl böyle anlatamam bir şey oluyo yok annem böyle dedi şöyle dedi. yok seni anneme gösterdim. yok annem mesajları okumuş en can alıcı noktaya geliyorum. abi adamın başı ağırıyo ilaç içersen belki geçer dedim ne dese beğenirsiniz. annem izin vermiyo. höhhhhh artık allahtan bitti konuşma. ama üstünden 3 sene geçti hala o anne kabusu aklımdan gitmiyo. canım eski kayınvalidem.

erkek konuşurken elini kızın dizine koyarsa

Kimisi sahiplenici bir tutumdur diyor, kimisi dokungaç bir tutumdur diyor. Yavşak diyenlerinde haddi hesabı yok bu konuya bir el atın bende çözebilmiş değilim.