bugün

entry'ler (34)

instagram kullanmayan insan

insta insanın bir uzulu olmuş kullanmayanlara ooooğğğğ nasığ yağniğ diye tepkiler verilir.

survivor panorama

Yaptıkları mimiklere inanan 50 yaş üstü ve altı insanların ağızını tamamen açıp yere yıkılarak güldükleri bi saçma sapan birşey robot gibi hareket edip şaşıran kendi aralarındaki suni duyguları mal gibi izliyorlar.

2000 li kızlar

Hormunlular seni beni döverler kulağımdan çeker yere yatırır beni.

tayfun erkan

Boş insan muhabbeti berbat kendini boş boş başlıklar ile ünlü etmeye çalışıyor yakında spiderman ve barbie bebekleri ile oyuncak videosu ile görebilirsiniz.

kız öğrenci yurdu

kızların bulunduğu yuva toplanma yeri yerleşke.

ruhsatsız silahla gezmek

Böyle yapınca çok hawalı oluyorsun birde bir tartışma çıktığında gösterme gibi bir gereksinim oluyor çoğu maymun deneklerde.

ezgi mola nın memeleri

bunu çekice görenlerde ne bileyim garip.

rizeli

Burunlarında dahili karavan çekmek için kanca bulunmaktadır.

izmirli kızların genelde kürt erkeğine aşık olması

Kıskanıyorsanız ayakabı boyası ile sizde taklitlerini yapabilirsiniz.

islam

Korona olayında bile Allahın işi diyen abilerimiz hocacılarımız vardı, okullardaki din hocaları hikkaye yazarları olarak çok iyi şeyler anlatılıyor biz kabile gibi birşey olduk herhalde.

başörtüsünün tekrar yasaklanacağı gün

herkes aynı görünüşte olup farklı düşünebilirler bunda sorun yok herkes gang üyesi gibi bir dini belli eden birşey takarsa ona karşı ister istemez bir önyargı çıkıyor.

günün sözü

Abicim günün sözü söylermi neyse kasayı boşalt.

kürt kızlarının türk erkeklerine aşık olması

Onlara göre türk erkekleri avrupa almancı erkeği gibi çekici gelidği için karşı konuşmaz bir arzu yaratıyor olmalı.

islam

50 tane karı yapam evde harem kuram allah bana sewap yazsın sonrada namaz kılam tesbih çekem takke takam.

pakistan

Gitmek istediğim nadir ülkelerden biri kültürüne bayılıyom şaka şaka bomba yapmak istiyorum.

league of legends oynayan kız modeli

lol oynamaktan kilo alıp ona kimse bakmayınca da meminist olup kız başına hayatta kalan bir KB=31 modelleri mevcutur.

malatyalılar neden bukadar agresif ve saldırgan

Benim birçok malatyalı aradaşlım oldu uzaktan, fakat hepsi gereksiz yere saldırgan, bu saldıganlık niye anlamadım Örnek birçok farklı şekilde verilebilir ilaki malatyalılarla tartışmışsınızdır.

prezervatif

Çüzdanda gezdirince bir şey olduğunu sanan insanlar var garip.

ajdar anık

Çoğu youtuberden güzel sesi var hiperaktif bir şenpanze gibi ünlü olsaydı garip klipler görebilirdik.

starbucks

içtiğin herhan gibi bir nesnenin ilk defa fotoğrafa alınıp paylaşması ile ünlü olan götten yemek için para verilen mekan ve yer.