bugün

entry'ler (62)

pattaya

yetişkinlerin disneylandı diyorlar buraya. gerçekten doğru. 3 gün önce 10 günlük tatilden geldim, 4/3üm orda kaldı.

en nefis koku

(bkz: klojen)

7 yıllık sevgiliden ayrılmak

oluyomus amk. bende anlamadım. 7 sene hangi ara geçti de ayrıldık onu da anlamadım. ikimizde aynı düşü görmüyormuyduk? aynı umudu paylaşmıyormuyduk? bütün yaşananları gurur adı altında yokedebilecek kadar basitmiydi herşey. bunu da anlamadım yemin ederim.
özetle hiçbişey anlamadım. ne bu olanlardan ne de beraber geçen 7 yıldan. hiçbişey kalmadı bende bomboş kaldım anlamsız anlamsız yaşıyorum. o kadar.

canberk aydın

samsunsporun 1994 doğumlu yıldız adayı futbolcusu.

http://www.youtube.com/watch?v=BUQKDkq-Vcw burada 8 sene önce çekilmiş bir videosunu görebilirsiniz.

edit:düzeltme

breaking bad

5. sezon mike, walter ve jesse nin ortak çalışmasını izleyeceğiz beyler.

acilen tatlı yemezse ölecek hastalığı

(bkz: bad trip)

unut dedi hatıram

inşallah çıkış yapmaz dediğim parçadır. herkez dinlemesin bu parçayı, değerini bilenler dinlesin.

laptop alacaklara tavsiyeler

harici ekran kartına sahip olsun ve mümkünse toshiba marka olsun.

şarkı

Bu aralar dilime pelesenk olan güzel bir Mustafa Ceceli parçası. Ayrıca sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı' ya aitmiş.

Anılar var sana dair,
Silinmiyor istesem de yürek hazırken.
Acılar var zaten, gönül zahir,
Ölünmüyor istesem de ecelinle

Uyudum ben, büyüdüm ben.
Yüreğimi niye pişmanlık sarıyor?
Her lokmam sen, her yudum sen
Ne yapıyor ne ediyor gönül sana varıyor.

Gidişini ben anca anca hazmettim.
Aramızdaki ince farkı fark ettim.
Bir yere kadar demiştin, ben o yere kadar direndim.
Seni bana yazılmış bir şarkı zannettim.

google wave

Kurcalamaktan sıkıldığım google icadı. Gmail ile böyle kötü başlamamıştım ama wave denilen zımbırtı gerçekten çok karışık bir sisteme sahip.
Not: Ben " i need this " şeklinde kısa ve öz bir davetiye isteği yaptım, yetkililer hemen olur verdi. Ayrıca elimdeki 8 davetiyenin dört adeti başka site davetiyeleri ile takas edilecek, diğer dördü ise sözlükçü arkadaşlara hediyem olacaktır.

cıgara

(bkz: joint)

askerlik muayenesi

bugün itibariyle yaptırdığım hadisedir. samsun askerlik şubesinin bahçesinde kurulan bir çadırda sadece don kalana kadar üzerimde ne varsa cıkardım. sonra çadırın 20 metre ötesinde 5 adet tahta masa ve 1 adet paravandan oluşan muayene alanına geldim. heyet bayağı sağlamdı: 1 albay, 1 tabip üsteğmen ve 3 at hırsızı kılıklı memur. elimde evraklarla masa masa dolaşmaya başladım. sivil memurların bürokrasi işlemlerinden sonra tabip üsteğmen herhangi bir sağlık problemimin olup olmadığını sordu. astım hastası olduğumu, ilaç kullandığımı söyledikten sonra beni paravanın arkasına davet etti. höst demeye kalmadan donunu indir komutunu aldım. emrederseniz komutanım edasıyla anında görüntü malzemeyi üsteğmene gösterdikten sonra imzalar atıldı, askerliğe elverişli olduğumu ve arızalarım olduğunu bildiren* belgeyi de son memura teslim ettim. demek ki neymiş soyuyorlarmış.

orgazmdan daha zevkli anlar

buzlu bongdan gelen süzülmüş soğuk dumanın ciğerle buluştuğu an.

sevgili ile katiyen dinlenmemesi gereken şarkılar

Cem Okan & Gülay - Yine de Söyle *

unutulmaz cm olayları

yanlış hatırlamıyorsam 2016 yılındaydık. takım da soğuk algınlığı başgöstermişti ve sürekli birbirlerine bulaştırıyordu topçular. oynatacak adam bulamıyordum terefsizim.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)

yorgun

Söz ve Müziği Serkan Söylemez'e ait insanın yüreğine dokunan bir Gökhan Türkmen parçası.

Bir gece bitti düşüm aniden
Aniden sahiden bir sahilden
Bir gece daha bitti ömrümden
Ömrümden gönlümden her günümden

Sen miydin ben artık yokum diyen
Der miydim böylesini hiç sen
Sevmiştin hani çokta mutluydun
Umutluydun hani sen bu sevgiden,

Sevgini bir başka sanırdım
Sanırdım sarıldım yanıldım
Bu rüya hiç bitmez sanırdım
Sanırdım yanıldım kırıldım

Yalanmış tüm gerçek bildiğim
Bir damlaymış dünyalar dediğim
Denizler götürse gözyaşımı
Anlar mı sevgilim dediğim

Durunca dünya durunca
Hayat durunca anlar durunca
Ve ben bir karınca sevdim kararınca
Düştüm rüyalardan düşler kararınca
Ah bendim bebeğin hani essiz çiçeğin
Şimdi yalnızlığımla nerelere gideyim

Sorunca kader sorunca dostum sorunca kendime sorunca
Ve canım ben bir yonca ama öldüm solunca
Bile bile yüreğin yaprağımı yolunca
Ah bendim herşeyin hani sonsuz emelin
Şimdi yalnızlığınla nerelere gideyim

Kaç kez geçmiştim senin için canımdan
Gözümü kırpmazdım kan gitse yarımdan
Ve kimler gitmişti ah neler yanımdan,
Sen hep yanımdaydın daha başlamadan

Ah sendin dünyalar, ne gökler ne diyarlar
Şimdi yokluğunda büyüyor yalnızlıklar

Bir gece bitti düşüm aniden.

carmella bing

21 ekim 1981 doğumlu abd li bir adult film yıldızıdır. wiki nin söylediğine göre 100 ün üzerinde filmi varmış. *
(bkz: ayva göbek)

sürekli bira içen amele insan

amele olduğu söylenemeyecek olan insandır. biranın 2.5 tl olduğu güzel ülkemde sürekli bira içmek gerçektende zenginlik göstergesi sayılabilecek bir durumdur. ortalama 15 tl lik birayla elde edeceği efektleri 3 liralık küp şarabı ile elde edebilir fakat zevk ve tercih meselesi heryerde olduğu gibi burda da karşımıza çıkmıştır.

23 temmuz 2009 bodrum orman yangını

bodrum torba civarında çöplük alanda çıkan yangının ormanlık alana sıçramasıyla büyümüş olan ve an itibariyle devam etmekte olan yangındır. 30 itfaiye aracı, 20 arazöz ve 100 orman işçisi ile yangına müdehale edildiği söylenmekte. ayrıca yaklaşık olarak 10 hektar makilik alanın kül olduğu söyleniyor. inşallah daha fazla büyümeden söndürülür.

atilla taş

iğrenç ötesi parçalar yapması dışında izlediğim bi videosundan sonra iyi ki varmış dedirten şarkıcı türü.

http://alkislarlayasiyoru...--i-am-cleaning-my-closet