bugün

entry'ler (84)

interneti bir kürt ile paylaşmak

interneti bölmüş olursunuz.

günün karikatürü

seni çılgın şey dedirten karikatürlerdir.
(img:#1572588)

mhp nin düştüğü içler acısı durum

Herkesin atladığı bir durum söz konusu. Mhp seçmeni, partisine canı gönülden bağlıdır. Fakat yanlışı görürse affetmez. Alternatif kanalları taramaya başlar. Mhp, ingilizlerin oyununa düşürülmüştür. Böl, fethet. Bu yıllardır böyledir. BBP,MMP,MTP,TURK son olarak iYi, umarım sonuncusunun kaderi de diğerleri gibi olmaz

akm nin yerine yapılacak yapıya isim önerileri

15 Temmuz Şehitler Operası.

bir kızla göz göze gelince napıyorsunuz

onedio anket gururla sunar.

arabalara cam filmi kararı 2017

ilk önce cam filmi takmaya izin ver, herkes yüklensin. sonra ceza yaz.

--spoiler--
maksat (bkz: ekmek kapısı) olsun
--spoiler--

citroen spacetourer

Ülkemizde bu tip araçlar nedense çok rağbet görüyor.

Bence bu sınıfa ait en konforlu otomobil (bkz: Chrysler Grand Voyager)'dir

görsel

melih gökçek e bir veda mesajı bırak

görsel

recep tayyip erdoğan

ata binemeyen baş komutan.
(bkz: tırt)

intihar mektubu yazsan son sözün ne olur

Müslüm Baba söylemiş son sözü;

(bkz: affet)

neden evlenmiyorsun

Sadece "O" nu sevdim. Ve onunla olsun istedim. Nişandan sonrası olmadı... Evlilik? Başka biriyle ? Asla.

Tanım: Teyzelerin soru sorma itemleri.

bu başlıkta tayyip erdoğan taklidi yapıyoruz

eyyyy (bkz: almanya)
" (bkz: amerika)
" (bkz: rusya)
" (bkz: merkel)
" (bkz: ab)
" (bkz: bm)
" (bkz: nato)
" (bkz: pensilvanya)
" (bkz: cehape)
" (bkz: mehape)
(bkz: to be continued)

gecenin caps i

görsel

Tarafımca yapılmıştır, fakat site uçtuğu akibeti belli değildir.

Batuhan Öneş, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinden birisi. Remix konusunda yetenekli. Arap ezgilerini kullanması kulağa hoş gelse de, öz her zaman daha iyi sonuçlar verebilir.

yeni neslin bilmediği harika yabancı şarkılar

Robbie Williams - Feel

--spoiler--

https://www.youtube.com/watch?v=iy4mXZN1Zzk

--spoiler--

1 0 motor poloya tüp takmak

Gelişen teknoloji ile, düşük hacimli motorlardan yüksek HP alınabilmekte bu karşılık olarak ta yakıt tüketimleri de standart motorlara göre daha düşük seviyelerde kalabilmektedir.

Yeni nesil motorların neredeyse tamamında alüminyum-Magnezyum karışımı malzemeden üretilen subaplar kullanıyor. Bu da yüksek sıcaklıklar için biraz tehlikeli bir durum. Yakıt tüketimi düşük ve ülkemizdeki Lpg fiyatıda yüksek olduğu için, kesinlikle önerilmeyen, yapıldığı taktirde hem hem yakıt maliyetini arttıran hemde motor sağlığı açısından tehlikeli olabilecek uygulama.

şaka maka mühendislerin 4200 tl maaş alması

3 yıllık mühendis ve 7 yıllık piyasa tecrübem var 2000TL mayış alıyorum. Özel sektör ile devlet sektörü arasındaki uçurum her geçen gün artmakta. Bulunduğum ilde sektör neredeyse durma aşamasına geldi (güncel demir fiyatlarından dolayı) bu yazdığınız rakamlar bana (bkz: andromeda) kadar astronomik görünüyor.

recep tayyip erdoğan denince akla gelenler

Şaka maka adam 15 senede çok şey öğretti. En önemlisi;

- Türkiye de siyaset yapmak için ne söylediğinin önemi yok, önemli olan ne kadar çok bağırdığın.

Bu adam(?)ı tv de her gördüğümde aklıma gelen; (bkz: v for vendetta) daki (bkz: Adam Sutler). Başka birşey demiyorum.

ramazan özçelik

Akdeniz Üniversitesi inşaat Mühendisliği Bölümü hocalarından birisidir.
Özet Olarak;
1980 doğumlu Doç. Dr. Ramazan Özçelik Ortadoğu Üniversitesinde Doktora yapmış(2 cümlesinden birisi budur), soyadı gibi Çelik Yapılar alanında çalışmalar yürüten, kendinden büyük ego'su olan hocamsı.

erdoğan solcu olsaydı olacaklar

(bkz: Allah korusun)