bugün

entry'ler (18)

ibrahim türen

Değerli hocamız çok saygın ve çok bilgili bir adamdı. Dersi ısıtmak için espriler yapardı. Tek tekerlikli kamyonet, yandan çarklı vapur gibi absürt esprileri vardı. Çok severdik onu.Maalesef bugün onu kaybettik. Başımız sağolsun.

rap dinlemek cahillerin işidir

Bence gerçek hayatı ve insanı anlatması yönünden digerlerine göre üstün.

okuduğum en kötü kitap

j daniel. Yalanını yakaladım dostum

okunan en kötü kitap

j daniel bize nurullah ataçdan okuduğun bir kıtabın kısaca konusunu yazsana. Bakalım sen anlıyomusun. Internetten copy paste yapmak yasak ama

okunan en kötü kitap

Saygısizlık olmasın da Nurullah Ataç ~ Gene Yalnızlık kitabi. Bu kadar saçma kitap görmedim.

keyif veren tek şey

kafanın dalgın olduğu anlarda kağıda içinden geleni yazmaktır.

kendine bir not bırak

Keşke diyeceğin şeyler yerine iyi ki diyebileceğin şeylerle uğraş.

beşiktaş

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ya da kısaca Beşiktaş, 1903 yılı Mart ayında istanbul'da kurulan spor kulübü. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu.[1] Daha çok futbol şubesiyle tanınan kulüp, Türkiye'de futbolun profesyonelleşmesinden sonra şampiyon olma başarısı gösteren 5 kulüpten birisidir. Kulübün genel başkanı Fikret Orman'dır.

türkiye ye gelmiş en iyi yabancı golcü

Mario Gomezdir. Beşiktaşın süper mariosudur.

ejderha gibi hapşırmak

Genelde erkeklerde görülen hapşırma şeklidir. Ortamda bulunduklarında dalgın insanların hafif kalp krizi gecirmelerine sebep olduğu görülmüştür.

köfte vs hamburger

Şimdi köfte daha saģlıklıdır. Hamburger sağlıksızdir. O yüzden köfte

herkes nickine yakışanı yapsın

Çok kararsız kaldım. Anlamı olmayan ne yapıyor

elma

Cadının pamuk prensesi zehirlemek isterken verdiği meyve .

hristiyanları dost edinmeyin

Hristiyan dostum var coğu müslümandan daha iyidir.

çaylaklar

benim gibi adamdalar çaylaklıktan cikmaya calışırlar.

hakeme saldıran taraftar

Ulan hakemden ne istedin beyinsiz herif !

diskoda 24 tlye bira içmek

Hocam içmek zorunlu muydu ki ? Çıkaydın gideydin bakkala kim bilir kac efes alırdın

sözlüğe yeni katıldım

Hepinize Selamun Aleyküm. Umarım tatlı tatlı muhabbet ederiz.