bugün

entry'ler (15)

yazarların çocuklarının sözlükte alacağı nickler

Yazar olamadım henüz ama olursam ve benim evlat da olursa ; Chesterfield2 veya Chesterfieldmavi .

fiziği güzel kız vs yüzü güzel kız

ikiside çok ayrı ; berabere biter bence .

yazarların favori arabesk şarkıları

Müslüm Gürses - Haberimiz Yok .
hastayım şu şarkıya .

esra ceyda kardeşler

"aptal sarışın" tanımına logo olabilecek iki kız kardeş .

bir anne atasözü der ki

bir anne atasözü der ki; "nereye koyduysan ordadır"

mehmet uygar aksu

vollerini ilgiyle takip ettiğim gastamonulu komik şiveli ilginç küfürlerle dolu bi arkadaşımız . bende büyük sanıyodum yaş olarak ama aynı yaştaymışız .

lise sıkıntıları

devamsızlık , okulda reislik yapmaya çalışan dallamalar , kıl hocalar , vs vs .

iğrenç reklamlar

didi başı çekiyo , sonra şu ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı ? temalı reklam . son reklamdaki genci gördükten sonra tiksindim net .

sevgiliyi şımartma yöntemleri

tipik şaklabanlıklardır ; azı karar , çoğu zarar yöntemlerdir .

çalıkuşu

aynı ismi taşıyan roman var , bide dizisi çıkmış hoşuma gitmedi hiç .

21 inci yüzyılda hala namaz kılan insan

en iyisini yapar . ibadet özgürlüğü diye bişey var , sizene amk ?

23 ekim 2013 galatasaray fc kopenhag maçı

sonucu ne olacak kestiremediğim maçtır . galatasaraylıyım ama bilemiyorum , ne bok yedikleri belli olmuyo bizimkilerin . Herşey olabilir bu maçta

21 yüzyılda hala müslüman olan insan

21. yüzyılda çağdaşlıktan hoşgörüden bahsedip insanları inançlarıyla dış görünüşleriyle yargılayan , aşağılayan moronların var olması nasıl "normal bişey"se , bu da gayet normal bişey .

türkiye yi dünya kupasında izlemiş efsane nesil

uzun bi süre daha bu maçları göremeyecek olan yeni nesilden şanslı bi nesil . trt1 de reklamı vardı herifn biri çıkıp looy looy loy loy loy falan diyodu . hey gidi günler , kısmetse tekrar 45 50 yaşında görürüz artık ..

general mobile

önceki modelleriyle gerçekten vasatı aşamamış marka . 2 cihazını kullanmıştım . özellikle dst serisindeki klavyeli cihazlar , çin malınında çin malı tarzında resmen . ancak android işletim sistemi kullanmaya başlamaları iyi oldu , 4.2 sürümüyle Discovery'i piyasaya sundular . geçen arkadaşımda gördüm , kurcaladım son derece hızlı , iş görür tabi biraz daha minimize edileydi iyiydi.