bugün

entry'ler (4)

ünal karaman

Tüm ülkede trabzonspora karşı oluşan sempatinin baş mimarıydı. Takımı, maçlara oldukça iyi bir şekilde hazırladığı ve bu camiayı hak edecek kadar kötü olmadığı için takımla ilişkileri kesilmiştir.
insanlık kalitesi olarak trabzonspora birkaç boy büyük gelmiş bir teknik direktördür.

wikipedia nın kurucusundan türkiye paylaşımı

Wikipedia, akademik yeterliliği sorgulanabilir bir alan olmasına rağmen data anlamında bilgiye erişmek için oldukça pratik bir buluşma noktasıdır.
Wikipediada yazılan yazılar, diğer kullanıcılar tarafından kontrol edilip onaylanmaları veya düzenlenmeleri mümkün olduğu için apaçık olmasa da doğruya yakındır. Dolayısıyla Wikipedianın erişime açılması eğitim camiası adına çığır açıcı bir adım olmasa da insanların bilgiye erişimini kolaylaştıracağı için olumlu bir adımdır.

sevgili bulamamak

Bulmak için özel bir arayışa bulunmak gerekmiyor ama bulanlar hep arayanlardır.

orospu çocuğu bazı taksiciler

Ekşisözlükte aynı başlığa erişim engeli gelmiş.
Bu başlığa engel koyulmasını normal karşılayanları sadece bir gün istanbul otogarındaki taksicilerle konuşmaya davet ediyorum.
Küfür etmeyi sevmem ama küfrü hak edenlere de haklarını vermemek haksızlık olur. Ülkemizde birçok meslek grubu görevini layıkıyla yerine getirmiyor olabilir ancak taksiciler çıtayı öyle bir yere çıkardılar ki, bu küfür sadece onlara uygun oluyor.