bugün

entry'ler (43)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum okulun ilk günü hocanın üstüne kustum.

kan benim damar benim

+Tamam kan vermek istemezsin anlarımda, hastaneyi sikmek ne lan

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

kara şahin düştü. 2001 yılı yapımı bir savaş filmidir. Mark Bowden'in yazdığı Black Hawk Down: A Story of Modern War adlı kitaptan uyarlanmıştır.

gezi parkı sürecinde öğrendiğimiz yeni şeyler

Dayanışmayı unutmadığımızı öğrendim geçenlerde bana vatan haini diyen işçi partili bir amca bana limon verdiği zaman.

türkiye gençlik birliği

Ulusal bağımsızlık amacı ve cumhuriyet devrimleri etrafında birleşmiş türk gençliğinin ortak mücadele örgütüdür.

yılbaşı gecesi sözlükte takılan 700 yazar

yılbaşı gecesini sözlükte geçiren yazar ağır asosyaldir. Fakir olma ihtimali de yüksek yani. (bkz: cenabetkoala)

cunku essegin nikinden dolayi

2 senedir eşeğin nikinden dolayı yılbaşını evde geçiriyorum.

kız istemeye ülker çikolatalı gofretle gitmek

damat şakirt kız kezban baba kro olunca oluşan durumdur.

yeni yıl şarkıları

jingle bels jingle bels jingle all the way diye başlar jhsjdgflhal diye uydurularak devam ettrilir.

sözlük yazarlarının yılbaşı planları

Tunalı da bardab bara akıcam. Bu aralar para bokta.

sokak hayvanları vs sokak çocukları

Hani 40 tane eylem yaptılar sokak hayvanlarına yapılan kötü muameleden tamam haklısınız da kardeşim sokak hayvanları nı düşündüğünün yarısı kadar sokak çocuklarını düşünsen şimdi türkiye de 90 bin tinerci olmazdı.

öğretmenler için düşünülmüş fişlenme anketi

Öğretmenlerimiz bize molotof yapmayı tekerlek nerde nasıl yakılır onları öğretiyorlar. Başbakan dan alıntı.

eşeğin götüne özenmek

Fazla sperm in bireyde oluşturduğu yan etkilerdendir.

recep tayyip erdoğan ın istifa etmesi

Türkiye nin tüm geleceğinin değişmesi. Türklerin ikinci kutuluşu olarak nitelendirilir eğer böyle bir şey olursa

sevişirken maç izleyen adam

Herif o kadar çok seks yapmış ki seksten soğumuş demek isterdim ama kimse kendini kandırmasın adam hard ibne.

sevgilinin evine giderken ayağının kokuyor olması

Günde 5 vakit abdest alsan bunlar olmaz.
edit : namazın faydaları.
edit : sevgili mümin kardeşlerim din yolundan ayrılmayın

27 aralık 2012 tahkim kurulu meireles kararı

27 Aralık 2012 tahkim kurulu nun kararına göre meireles in 11 maçlık cezasını 4 maça indirmiştir.
kesin aziz yıldırım ın yine bir parmağı vardır.

ferdi tayfur

ferdi tayfur adana 1945 doğumludur. türk ses sanatçısı, besteci, yazar ve sinema oyuncusudur.

onur recep kıvrak

spor toto süper lig takımlarından trabzonspor da forma giyen türk kaleci.

aykut kocaman

Eski sakarya lı türk futbolcusudur. Mevkisi santrofordur. Şu anda fenerbahçe teknik direktörüdür.
geçtiğimiz günlerde fenerbahçe nin karabükspora 3 -1 yenilmesi dolayısıyla istifa etmek isteyen aykut kocaman aziz yıdırım ın ısrarları ve tehditleri üzerine istifasını geri çekmiştir.