bugün

entry'ler (7)

ateistlere tokat gibi soru ve cevaplar

Bu başlığı acan arkadasa yazıyorum umarım okur. Öncelıkle Ateizm dini bi olgudur Komunizm ise ekonomik bunları karşılaştırmak çok buyuk bi yanlıştır. Evet komunistlerin bir bölümü ataist olabilir bunun nedeni Karl Marx'ın ''Diyalektik Materyalizm'' yani maddecilik düşüncesinden, kitabından doğduğunu düşünüyorum. Tanıdığım komunistlerin bir bölümü Müslüman bir bölümü deist (ki benımde cok fazla hak verdiğim bi olgudur) ve bi kısmıda ateist anlıçağın komunistler Allahsızdır diyen zihniyet onları kotulemek için doğmuştur

Bu yazdıklarımı birinci sayarsak ikincide şu

'kominizm nedir? herkes eşittir der herkes malını mülkünü paylaşır der ve allah cc haşa yoktur der. şimdi bunca yazdığım delilden sonra kominizme inanıp afedersin ama karını da paylaşmayı göze alıyon mu sen? her şey paylaşılırmış oldu be! ben kazanayım o yesin böyle saçma bi sistemdir kominizm. '

Bunu okuyunca aralıksız güldüm böyle bi başlık açıp hakkında hiç bişey bilmeden upuzun yazı yazan arkadaşın ya yaşı küçük bişeyler bildiğini zannedip konu açıyo yada Ülkemizde çok çok rastladığımız bi durum kendı cahilliğinde boğulup kurtulmaya çalışmıyo kısacası hiç birşey araştırmıyo..

Uzun uzun bazı şeyleriyazıp anlatmak isterdim ama burda olucak birşey değil. Kitap önerisi isteyen olursa mesaj atsınlar ilgilenirim.

Bu arada gerçekte Ateistleri ters köşe yapmak istiyosanız Karbon ve Hidrojeni sorun Ayrıca çölün ortasında denizlerin yoğunluğu hakkında nasıl bilgilerinin olduklarını.

5 dakika sonra öleceğinizi bilseniz ne yapardınız

5 dakikalik saatli bomba kurar mafyanin icine dalardim.

sabah uyanır uyanmaz bilgisayarı açan insan

Aynen oyle ve bazen bilgisayarımın siktir git dediğini duyabiliyorum.

kapatınca kafa sikiyormuş denen şeyler

Kesinlikle aspirator kapattigin zaman boyle bi rahatlama yok dedigin alettir nadir acilir sesine alisilir is bittikten sonra sesine kufur edilir.

akp polisinin halka saldırması

An itibariyle olaylar yine çıkmış bi arkadaşımın facebook'a yazdığı mesajları yayınlıyorum

Direnişçilerin maskelerine zorla el konuyor, gözaltılarına başlanmış!!

'Çocuk var' denmesine rağmen çadırı ters çevirip boşaltmaya çalıştılar, gerçekten katliam yapılıyor!!! Anneler, çocuklar, herkes orada, böyle bir şey yok !! Polisler Divan otelin önünü kapamışlar, The Marmara'ya yaralılar taşınıyor..

en iyi yerli film

Kelebeğin Rüyası, NewYork'ta Beş Minare, Toprağın Çocukları.

gezi parkı direnişinin kazandırdıkları

Paylasmayi deger vermeyi emek gostermeyi cesareti ve tabiki insanligi sokak denilen seyin soyledikleri kadar tehlikeli olmadigini ogrenildi ve Halk gucunu kesfetti bundan sonra bana kalirsa olan bitene evden yorum yapma devri bitti artik hukumetin herhangi bi hatasina cikip eylem yapma devri basladi
FAKAT hatirlatmak isterim ki yapilan hic bir eylemin siradanlasmamasi gerekir.