bugün

entry'ler (35)

haber sitelerindeki yorumlar

(bkz: milliyet) gazetedenin haberine göre istanbul da bir sapık vardır ve eve girmek için hep aynı şeyi söyler ''Osman evde mi'' bu lafı üzerine bir arkadaşın yaptığı yorum
''Gel gel canım beni aramıssın osman benim!''

çin seddi bitiminde türklerin ilk tepkisi

(Yapana değil yaptırana bakıcaksın.)

arkadaslarini asagilamaktan zevk alan insan

(bkz: sadist) (bkz: psikopat)

olmazsa olmaz msn iletileri

(Namazdayım) (bkz: oha)

rock yildizi olacagini hayal etmek

(bkz: nazar etme nolur çalış senin de olur)

şişman insana söylenen laflar

(oha ya resmen öküz besliyoruz evde)(kıtlık çıkacak bunun yüzünden)gibi rencide edici laflardır.

lost izleyen babaanne

muhtemelen ''ulan benjamin mafettin herkesi fare surat seni boyun posun devrilsin''gibi diyologlara girecek olan babannedir...

kopya çekerken yakalanmayan öğrenci

sınav bitinci ''oğlum varya süper geçti hepsini yandakinden geçirdim,yanımdaki de salak inek gibi çalışmış''moduna giren öğrencidir.evet sınav açıklanma zamanı gelir hoca''oğlum senin kağıdın hepsi yandakiyle aynı''diyince dumur olan öğrencidir aynı zamanda (bkz: matematik)

bir erkeğin evlenmeme nedenleri

(bkz: evlenip balayına gidiceğime evlenmeyip alayına giderim)mantığında olan erkek modelidir

avrupa yakası bitsin

Kanalın değiştirme tuşuna basıldığında gayet kısa yoldan halledilebilecek olay...

çocuklarla girilen diyaloglar

kız çoçuğu:Burhan ne çalışıyorsun?
burhan:Kimya
kız çocuğu:sen sennn
burhan:yaa kimya
kız çocuğu:sen ya kim olacak

kendi cenazesinde çalınması istenecek şarkılar

(bkz: allah belanı versin) (bkz: şakamıyım)

dizilerden fazla etkilenmis insan kesitleri

kavga sırasında küçücük veletlerden birinin diğerine ''ben kafa değil racon kesiyorum ooolumm'' demesi (bkz: ben bunu gördüm)

ibrahim tatlises evrim akin aski

(bkz: allah ım sana geliyorum)

yaran fıkralar

Birgün bir alman adam bir falcıya gider falcı kadın adama ''sen milyonlarca kişinin ölümüne sebep olacaksın der...''adam dayanamaz ve intehar etmeye çalışır tren istasyonuna gider...''orda bi çocuğa tren çarpmak üzereyken çocuğu kurtarır ve adını sorar ''adın ne bakim senin?''çocuk ''adolf amca adolf der''

çocukken yapılan salaklıklar

Anneden azar işiten çocuğun su içmeye gidiyorum diyip mutfakta ağlaması...

okula gitmemek için söylenen bahaneler

''önemli dersler yok anne'' (bkz: matematik)

yemekteyiz

ilk haftadan beri takip ediyorum,bu haftaki yarışmacılardan şeyda adında bir yarışmacı var ki hayatımda hiç kimseden bu kadar nefret etmemiştim heralde neymiş ''yemeklerime laf etmeyin çok kızarım'' bu sözlerden sonra diğer yarışmacıya sarfettiği sözler bi hayli ilginç geldi ''ya ne yapsam da atsam azımdan bu tadı,kaldır şunları gözümün önünden''ciddi ciddi doktora görünmesini diliyorum kendisinden (bkz: 46 raporu)

derin bir oh çekmek

Tenefüs zilinin çalması...

yaran yanlış duymalar

Annem:Acıkınca bana söyle olur mu?
Babannem:Ne Ali Kırca mı?
Annem ve ben yarıldık tabe