bugün

entry'ler (50)

alevi olup oruç tutmamak

sunni olup oruç tutanları neden bu kadar ilgilendirdiğini anlayamadığım şey. ben de bu tanımlamanın içerisindeyim ve kimseye hesap verme zorunluluğu hissetmiyorum.

hoş görünüz sizin olsun.

aykut kocaman ın fenerbahçe den kovulması

fenerbahçe'nin sezonu şampiyon olarak bitirmemesi durumunda gerçekleşme ihtimali çok yüksek olan olaydır.

unutulmaz deplasman anıları

yazarların gittikleri deplasmanlarda başına gelenlerdir.

yaşanılan bu anılar ilerisi için güzel hatıralar olarak kalır.

dersim

bilinçli halkın tepkisinden korkan sermayenin gizliden baraj yapım çalışmalarına giriştiği ancak halkın haber halmasıyla birlikte bu girişimlerin örgütlü şekilde engellediği memleketim.

ülkü ocaklarının türk gençliğine kattıkları

farklı bir ülkeye gittiğiniz zaman oradaki türk gençlerinin anlamsız ve aşırı milliyetçi tavırlarını, ülkücülük hedesine merakını görürsünüz.

ispanya

dolu dolu çok güzel bir dokuz ay geçirdiğim sıcak insanların ülkesi. gezecek, görecek yeri o kadar çoktur ki bitmek bilmedi bir türlü.

türkiye

9 aydır uzak kalıp, fazlasıyla özlediğim ülke.

sonunda gelebildik.

türk filmlerinin olmazsa olmazları

Baba parası ile her şeyi yapıp, baba ile kavga edince ben paraya muhtaç değilim triplerine giren zengin züppe karakterleri.

25 kasım 2009 uyarı grevi

tayyip'in katılacak olanları "katılanlar sonuçlarına katlanırlar" şeklinde tehdit etmeye çalıştığı grev.

sol partilerin terörist bağlantısı bulunması

Sağ partilerin amerika, cia, kontrgerilla ve katliam bağlantıları bulunması kadar değildir. Chp'yi sosyalist zannedenler tarafından dile getirilen bu söylem pek ciddiye alınmamalıdır. ayrıca bu düzen dünyanın her yerinde kendisinden olmayanı terörist zannetmektedir oysa ki en büyük terörist düzenin kendisidir.

demeteren

(bkz: #6576459) tarihten ve o dönemlerden habersiz yazar. hani hiç bir şekilde o işkencehaneleri eleştirmesini geçtim bilmeden savunuyor. 12 eylül sonrası pkk haricinde kırsalda örgütlenen diğer örgütlerin mamak cezaevinden yüzlerce militan kazandığından habersiz kendisi.

rijkaard antrenör falan değil

(bkz: barcelona yı bana verseler ben de şampiyon yaparım)

i belong to che

tekrardan yazar olmuş.

(bkz: liseli ergenler rahatsız)

deniz baykal in msn i

muhalefet@olecek.com

türkiye nin kurtuluşu deniz baykal dır

Chp'nin asla eleştirilemeyeceğini zanneden ulusalcıların inandıkları düş.

abdullah öcalanın tahliyesine olumlu bakan akpli

abdullah öcalan'ı asamayıp, şimdi niye asmıyorsunuz diye ağlayan mhpli gibidir.

izmir halkının dtp konvoyuna saldırması

devamında balkonlara bayrak asılarak türkiye kurtarılmıştır.*

kemal kılıçdaroğlu

Türkiye dışında tunceli yerine dersim kelimesini kullanarak aklınca samimi görünmeye çalışan gereksiz şahsiyet. Birilerine Gerekliyse bile dersim hakkında tek kelime etmesin kişisi.

bir lisede yaşanabilecek en dumur olaylar

arka sıradakiler adlı diziye senaryo olacak olaylardır.

kürt faşistler

MAfyalaşmış Türk faşistlerden farkları yoktur. Faşizmin dini, ulusu hiç yoktur.