bugün

entry'ler (18)

dünya

çok karmaşık. ama ilginç. bazen güzel. bazen soğuk, bazen çamur, bazen kar, bazen kış.
deniz kum güneştense hiç bahsetmeyeim.

kedi

çok korktuğum, görünce mekan değiştirdiğim hayvan. bir nedeni var elbet. allerji.

yağmur

hep ıslatmasını istediğim ama nedense her yağmaya başladığında koşup kaçtığım. güzelde iş güç be kardeş. kurulanma derdi.

uyumak

ruhta gündüzden bulaşmış kirleri bir çeşit temizleme yolu. rüyaya açılan kapı.

huzur

hiç gelmeyecekmiş gibi varlığını çok uzaktan hissetiren(başkasının hayatında)bir his. iş.

rüya

gerçeklerden daha güzeldir. ben hep bir rüyada yaşamak isterdim ama ne mümkün.

leyla

ne o beni terketti ne de ben onu. severim her zaman için.

baba

değiştiremeyeceğiniz ve değiştirmek istemeyebileceğiniz varlık. ki ben de memnunum. şükür.

kavga

bu hayatta varolduğunuzu, yaşadığınızı size ispatlayan mutluluk nedeni. ortalık kanlı olursa sevimli de olur bazen. ama fight club'a çok özenmemek lazım tabi.

mutluluk

istemekle olmayan, istemeyince gelip sizi bazen evinizde bulan ruh ve bedende temizlik hali.

kir

yaşadıkça ruh ve bedene sinen olgu. biz buna tecrübe diyoruz bazen.

hasta

ruh ve beden ayarlarının bozulması sonucu bedende daha çok hissedilen ama ruhu alttan alta yaralayan duruma maruz insan hali.

sevgi

varolması için bir ikinci şahsa, nesneye gereksinim duyurtan bir algı kapısı. evet algı kapısı. çünkü her sevmeyi denediğimde yeni kapılar açıldı önümde.

ruh

varlığına inandığım, bazen içimde ikinci birinin yaşadığını düşündüren kavram.

sevgili

hep terkeden o mudur diyebileceğim bir insan türü. çok acılar çektirir çok.

ölüm

bir gün gelirse gelme ne olursun mu derim, gel bekliyordum mu diyebileceğimi bimediğim bir çeşit ruhsuzluk hali.

aşk

çokça can alan daha da alacak, varlığı yokluğu müphem bir iş.

vengo

bitince bir tarafınızda ağrı ve sızı hissedeceğiniz bir film.