bugün

entry'ler (422)

singapur

Temizlikte üstüne olmayan ülke.

serebellar sendrom

Allah kimsenin başına vermesin, bu hastalığı sadece yaşayan bilir (bkz: Spinoserebellar ataksi)

ersin karacan

Ayrıca; (bkz: Spinoserebellar ataksi) adında adında nörolojik amansız bir hastalığa olan yazar.

ersin

Mantıken erkeksin anlamını taşıyor, bir de ateş küreği deniliyormuş ama nasıl olabileceği hakkında çok düşündüm, ancak sonra boş verdiğim kendi ismim.

ersin

Erkeksin anlamını taşıyor, bir de ateş küreği anlamnıı taşıyan

spinoserebel ataksi

Asıl ismi, spinoserebellar ataksi’dir ben de aynı hastalığa sahibim, 30 yaşından sonra etkisi büyük ölçüde göstermeye başladı ne kadar devam edeceğini bilmiyorum, şu an 35 yaşındayım ilacı henüz yok, ve sinir bozukluğu daha da çok ilerletiyor egzersiz yapıyorum her gün, böyle yaşamaya alıştım, umarım bir gün kurtuluruz.

pavyondan kadın çıkartıp evlenmek

Olabilecek bir durum, ne var ki bunda.

günde 10 sayfa kitap okumak

Günde 60 - 70 bazen de daha fazla okuyan biriyim, çok şaşkınım şu anda.

sözlük yazarlarının itirafları

Burasını itiraf.com sanan sözlük yazarları.

dizi film izlemeyi kitap okumayı sevmeyen insan

Yoo, kitap okumayı seven biriyimdir, ancak dizi gibi saçmalıklardan hoşlanmıyorum, izlemiyorum ayrıca TV bana göre değil.

süleyman soylunun göreve geri dönmesi

Şu an sırası değil biliyorlar ya.

10 nisan gecesi neredeydiniz

Ebdeydik, kimse dışarda olmaz ki, haberleri izliyorduk.

kadıköyün deli kızları

Öyle gerçekten bir görseniz.

tanrı

Varlığı çok düşündürücü, ama inancımı hiçbir zaman yitirmedim yitirmeyeceğim de.

atv de işsizlik haberlerinin olmaması

ATV’de işsizlik haberleri olmaması beni sürekli düşündüren durum, tok açın halinden ne anlar!!!

sürekli depresif olan kız sevgili

Sıkıldım artık bu muhabbetten.

seninle şöyle olabilirdik

istemiyorum, kızlar sıkıyor beni.

bedava maskenin hala gelmemesi

PTT Kargo ile bekleniyorsa eğer biraz ağır bir Kargo zannımca.

erkekleri aptal olması

başıma gelen olay, adalet için her şeyi yaparım bunu e en güzel örneği de benim, birkaç sene önce nişanlandım ayrıldım, 2014’de evlendim ayrıldım gerçekten de yalnızlık daha güzel.

sözlük kızlarının elleri

Neden merak ediyor çok merak ediyorum.:)