bugün

entry'ler (172)

araba kullanırken dinlenilecek şarkılar

republica- ready to go.

ilkokulda statü farkı yaratan nesneler

uçlu kalemdi bizim zamanımızda.

gereksiz bilgiler

insanların dillerini dirseklerine değdirememesi sorunsalı. bir de bunu duyan herkesin denemeye kalkışması gerçeği.

sevgiliyle yiyişirken arkada duran bıyıklı

arkada bir bıyıklı sizi izliyorsa, anlaşılmalıdır ki sevgiliyle yiyişme eylemi öyle ortamlarda yapılmaması gereken bir eylemmiş.

merve sevi türkiye nin demi moore udur

merve sevi,demi moore,güzellik,oyunculuk bu kelimelerin anlamını kafada netleştirip böyle bir kanıya gitmek daha doğru olacaktır. zira bunnları düşünen adam bir süre sonra kendi ağzına çat pat diye vurup, ne dedim ben pis şey kaka seni diyip azarlayacaktır.

facebooktan babasını silen adam

sevgilim oldu artık şu babayıda silelim bari düşüncesiyle bu eylemi gerçekleştiren insandır.

iki kitap okuyup of aydınlandım be diyen insan

(bkz: olasılıksız okudum artık ortamlarda tartışmalıyım)

hocaların saçma sapan esprileri

-anlamadığınız bir nokta, virgül, soru işareti var mı? ilahi zinde günümdeyim yahu.

(bkz: sıçtı cafer bez getir)

dünyada en çok ezilen halk türk halkıdır

millet uzaya adam gönderirken biz hala en pahalı cep telefonları nerde diye aranırsak daha çok eziliriz dedirten cümle.

bütün erkekler ile samimi olan kız

'ya oğlum anlamıyorsunuz ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum yaaa. kızlar bana göre değil.' diyen garip bi' kızdır. ama erkeklere ilgisi arkadaşlıktan daha çok hormonal bi' ilişkidir.

sevgililer gününde evde yalnız oturan asosyal adam

sevgililer gününde evde oturmanın ne gibi asosyal bi' yanı olabilir ki diye üstünde çok fazla düşünmeyen adam.

askere gitmek istemiyoruz

meydanlarda 'askerlik yan gelip yatma yer değildir.' deyip çocuğuna gemicikler alan bir yönetimin vatandaşlarıyız malesef ki. öyle ki insanın ne askere gidesi ne de kolunu kıpırdatası geliyor böyle bi' durumda. doğuda fakir, henüz dünyası kaldığı köyden ibaret olan 20 yaşında çocukları askere gönderipte, 'her türk asker doğar' edebiyatı yapılmasın burda. hangi birimiz yakınımıza oğlunun askere nereye gittiğini sorunca izmir, aydın vs. bunun gibi şehirlerde yaptığını öğrendiğimizde 'neyse iyi yerdeymiş sorun çıkmaz.' demiyoruz. hangi erkek şimdi diyarbarkıra gitse güle oynaya gider. ayrıca bu ülkedeki gençlerin daha 20 yaşında ölmeye ne hakları var. silah tutmayı öğretip dağa asker çıkaran insana ne demeli? bu söz söylendiğine sen rahata alıştın tabi demek ne kadar mantıklıdır acaba. yeri geldiğinde halk olarak hakkın sömürülüyorsa ülkeler tarafından, yaşadığın topraklar elinden alınmaya çalışılıyorsa bunun mücadelesi zaten verilir. verilmedi mi Kurtuluş Savaşı'nda?

tribi derdi olmayan kız

erkeklerin kız arkadaş statüsünde istedikleri en ideal kızdır. derdi yok tasası yok. kıskanmaz bu kız etmez. gece dışarı mı çıktın kızlarlamısın ah yerime öp onları benim için der. fazla fantastik cümleler ama...

uzay yürüyüşünde sigarayı güneşe tutup ateş almak

türklerin uzaya gittiklerinde yapacakları ilk iştir.

god god god diye saldıran ordu

muhtemelen 'gad' demeyip 'god' diyen ordudur.

kavga ederken aniden öpüşmeye başlayan çift

dünaynın en ateşli çiftlerinden oldukları kesindir.

club sporium

yaklaşık dört aydır gittiğim, bütün faaliyetlerinden memnun kaldığım, temiz güzel ve düzenli bir spor merkezidir. her anlamda(yüzme,fitness,pilates,yoga,tenis vs.) beklentilerinizi karşılayacak bir yerdir. temiz soyunma odalarının içersinde sauna ve buhar odaları vardır. ayrıca spası da bulunuyor (hiç denemedim ama olumsuz yorum da almadım). kaliteli bir şekilde spor yapmak için ideal spor merkezi.

14 şubat 2010 sevgililer günü

evet 14 şıubatımız vardı bide başımızda ben onu unutmuştum. gül satanların bir milyon deyipte destesi beş milyon aslında dediği, bankaların bile sevgililer günü kredisi diyerekten o günü sömürsek sömürsek nasıl sömürsek şu insanları şeklinde düşündüğü, kafanızı çevirdiğiniz her yerde sevgililer gününe şok indirim tarzı reklamlarla karşılaşabileceğiniz bir gün.

atm den çekilen parayı saymak

kim bilir bankamatik bir hata yapmıştır ve şu anda yirmi liram yerine yüz liram vardır umuduyla yapılan işlemdir. ama fos çıkıyor zaten.

tuğba özay

spor salonundan çıkıp kahvemi içerken gördüğüm ve burda görebileceğim son noktada bu kadındır dediğim itici insan.