bugün

sevdiği entry'ler

mühendislerin memur olmayı düşünmemesi

Yahu muhendissen niye memur oluyon kardeşim?

La havle!

Niye okudun sayısal kafa patlattın tövbe est...

eyt diye ağlayanlar şimdi maaş diye ağlıyor

aynı bedelli askerlik meselesinde olduğu gibi muhalefet ve talepkarların siyasal şantajına maruz kalan iktidar eyt konusunda geri adım atmak zorunda kaldı. sonuçta bu ülkenin çalışan, üretme hevesinde olan gençleri kaybetti.

muhalefet eğer bu eyt meselesini iktidarı düşürmek için koz olarak kullanmasaydı iktidar eyt'ye asla bulaşmayacaktı.

türk erkekleri boşanmayı neden kabullenemiyor

aslında birçoğu ediyor. medyaya yansıyan cinayetlerde genelde ya erkeğin onuruyla bir oynama oluyor ya da kendisini çileden çıkarma durumu oluyor. haberin bu kısmı yansımıyor tabi medyaya.

mesela show haberde yine bir cani eski karısını katletti haberi geçiyor. haberin detayında kadının aldığı nafakayla yeni sevgilisine aldığı hediye yok.

az kişinin bildiği muhteşem görgü kuralları

keşke biraz daha çok kişi bilse denilen adab-ı muaşeret kuralları. bilmeyenler yüzünden dışarı çıkma sevincimiz kayboldu bence, bir avuç görgülü insan olarak.
siz görgüsüzler; yarımburgaz mağarasında doğmuş gibisiniz, ilkel ve ilk insan gibi. homo habilis gibi. mağara gibi. power rangers mısınız mübarek, az görgü bilin lütfen. nebçimsiniz bilmeyenler.
(bkz: böyle ibnem gibi puşt gibi bir şey)

anın görüntüsü

Lavanta gördüm mü yumulurum.
görsel

sigara içen kadın iticiliği

(img:#2306470)

kafakoparanus dede nickli yazar

görsel

Ahlakli Muslim...

Yersen...

erkeklerin beyinsiz olduğu gerçeği

görsel

hostes

Dünyanın en boş ego kasan meslek grubudur. Misal gaziosmanpaşa üniversitesi büro yönetimi mezunu, biraz eli yüzü düzgün, boyu posu var diye dünyaları ben yarattım havasıyla geziyor. Hepi topu havayolu garsonusun, bir de ilkyardım biliyorsun işte artı olarak. Kaldı ki zaten 40 tan sonra şutlanıyorsun(hadi kabin amiri vs isen olsun 45) bir kariyer mesleği de değil bizimkisi gibi, alıyorlar yere kazanç da bir anda 5 te 1 e iniyor havan kime yani.

fotoğraf çektirirken kadınların girdiği tripler

zekeriyaköy de bir bok olmaması

beğenmiyorsan gitmezsin.

eskinin alım gücünü vurgulayan tip

Size vurgu gibi vurgu yapayım!
1998 yılında işe başladığım ilk maaşımla 24 çeyrek altın alınabiliyor, şimdiki ile 7 tane bile alınmıyor.

Al bu bilgiyi napıyorsan yap!

bir kadının sevişmek istediği nasıl anlaşılır

Sizinle "sevişme ihtimali" derecesine gelmiş kadının hareketine zaten kafa yormazsınız. O yaşanır.

Diğer mesafelerin de zamana ihtiyacı vardır. Enerjiyi sıkıştırıp kaçırmayın insanları. Akışta kalın.

bez bebek nana

görsel

ukrayna işgaline sscb bayrağıyla katılan rus tankı

putin'in "sovyetler birliğinin kuruluş ilkelerine dönmeliyiz" açıklaması sonrası durumdan vazfe çıkararak sovyet kızıl bayrağı ile ukrayna işgaline katılan rus tankıdır.

video;
https://streamable.com/avndvh

putin'in sscb'den bahsetmesi, rusya dışişleri bakanının isveç ve finlandiya'yı nato'ya girmeleri halinde tehdit etmesi...

nato ve ab sessiz kaldıkça, rusya daha da kuduruyor.

bu kudurma putin'in sonu olacak...

(bkz: sovyet sosyalist soykırımlar birliği)'ni yeniden kurup, tüm dünyanın huzurunu kaçırmanıza müsade etmeyeceğiz.

sevgilime niye mesaj attın diyen tip

3 sene önce yakın bir kankamla konuşurken mesajın içeriğinde "aq" geçiyor diye kızın sevgilisi bana yazmadığı küfür yazmadğı haraket kalmamıştı. 3 gün sonra 2 si de özür dilediler ama bir daha ikisiyle de muhatap olmadım.