bugün

entry'ler (19)

telegram sanal seks

neredeyse çoğunlukla bu amaç için kullanılıyor.
peki sen?

sexting

sabah orgazmı..

anadolu insanının seks yaşantısı

öğrenmek isteyen dm.

özel mesaj alımı kapalı erkek yazar

isteyen atabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum; hepimiz deliyiz.

doğalgaza yüzde 12 zam yapılması

hulogggggggg yaşasın devlet bizi daha çok sömürecek ve a_itlerin yedi sülalesi daha da zengin olacak.

15 haziran 2021 uludağ sözlüğün kapanması

Peki gerçek mi?
Daha çaylaklıktan bile kurtulamadık. Neden kapanıyor ki?

Açıkçası iTÜ sözlükten sonra üniversite sözlükleri bitmişti, iyi bile dayandı diyebilirim.

amerikan doları

USA ya da bilinen adı ile ABD'nin para birimi olur kendileri. Aslında manda ve himayeciliğin gizli neferidir. Bir ülkede kendi biriminden çok ABD doları geçerliyse o ülkede gizli servisler cirit atar, yabancı yatırımcı el üstünde tutulur. Bkz: TR

20 bine 20k demek

özellikle ikinci el araba satışı yapan, düşük bütçeli borsada oynayan tiplerin çok sık yaptığı kullanımdır. Burada kritik nokta kişiler "k" dediklerinde parayı küçümsemiş ve kendilerini paranın efendis olarak görmüş olurlar.
Ne diyelim, sağlık olsun.

fight club vs cumali ceber

bu başlığı açan kişi hiç mi utanmadı acaba? ben onun için de utandım. keşke ellerin kırılsaydı da açmasaydın. yazık değil mı zamanımıza?
ayrıca çok içerledim başlığı.

ada masalı dizisi

en fazla 13 bölüm boyunca ergenler ve işsiz ev kadınları tarafından izlenecek filmdir. benzeri zamanında kadir inanır tarafından "yaban" ismi ile çekildi. bence bir dizi olarak öyküsü ve derinliği yok. illaki çekeceklerse keske baştan mini dizi diye başlasalar.

roketsan ın yarını bekleyin tweet i

açıkçası biraz balon oldu. yani bekledik ama o patlamayı yapamadılar. ben yeni bir teknoloji veya hamle beklerdim.

savaşçı millet

biz tabi hep türkler savaşçıdır diye büyüdük ama bu japonlar cok fazla saplantılı. adamlar 1800 1900 lerde bile hala tufeğe kılıçla karsılık verme derdindeydı. yazık oldu tabiki.

iskender yerken garsondan ilave boş pide istemek

ıste bu bir fakirliktir. zenginler pidesi az eti bol olsun koçum derler fakir ise abi pidesi bol olsun.
bir de tavuk iskender vardır.

plaja helikopter indirmek

kimse de demiyor ki plajlar ortak kullanım alanı. o adamın da canı çekmiştir?
hem ben de hep isterim ucakla plaja ineyim filmlerdeki gibi.

tiktok

ülkemizdeki gençlerin çok rağbet ettiği, aslında diğer uygulamalardan çok da farkı olmayan bir oluşum. sanırım ihtiyarlar gelmiyor diye seviliyor.

palu ailesi

bence psikolojik gelirim-dram ve trajedi formatında dizisi çekilmeli. merak izlenir.

taksidi bitmeden işi biten telefon

eğer ucuz cin markalı telefon alırsanız oldukça olasıdır.

super mario world

her küçük çocuğun ilk tutkusu. sanırım gece 2 3 e kadar deli gibi oynardık