bugün

entry'ler (1)

annenin ölmesi

Ne zaman üzülsem, kalbim kırılsa kendimi hep burda bulurum. Yorumları okur gözyaşlarımda boğulurum. Meğer senden önce ben hiç üzülmemiş, kırılmamışım annem. Sen gittikten sonra hiçbir şey beni üzemez, kıramaz, ağlatamaz sanmıştım meğer insan en çok annesini kaybettikten sonra en ufak bir şeye kırılır üzülür, ağlarmış. Annesi yanında yok diye başını okşayacak, ''Boş ver kızım üzülme hadi çay koy da içelim'' sözünü duyacak biricik annenizin olmayışıymış. Doktorun ''Kötü günler sizi bekliyor.'' sözü kulağımda çınlıyor anne. Ağrılarından yerinde duramayışın biz üzülüp korkmayalım diye çok şükür iyiyim diyişlerini unutamıyorum. Benim en büyük korkum seni kaybetmekti anne insanın hep mi korktuğu başına gelir? '' Ben sizi yalnız bırakmam''derdin hep. O işler öyle olmuyormuş demek anne. Gittiğin yer bu dünyadakinden daha güzel ve daha geniştir inşallah. Umuyorum ki acıların, ağrıların son bulmuştur. Seni çok ama çok seviyor ve özlüyorum meleğim benim.

ANNENiZE SARILIN SIMSIKI SEVDiĞiNiZi SÖYLEYiN ONLARI ÜZMEYiN. ÇOK BASiT BiR KELiME OLACAK AMA TOPRAK ALDIĞINI VERMiYOR GERi.