bugün

entry'ler (83)

zzz

Bu saatte anca uykuyu temsil eder.

ayberk ırmak

Kısmetse 15. cumhurbaşkanımızdır kendisi. At fava bekle.

sözlük yazarlarının itirafları

2 yıl peşinden koştuğum ama beni reddeden kız az önce facebook tan fotoğrafımı beğendi kalpten gidiyordum yeminlen. en son bildiğim kadarıyla sevgilisi vardı ayrıldı da bana mı yazıyor acaba çok karışık duygular içerisindeyim sözlük.

twitter'a numaramı verdim, herhangi bir şey olursa mesajla bildirsin diye. 1 haftadır sadece 1 kere mesaj geldi. onu da ben arkadaştan rica ettim. Beni bir favla bakayım paralı mıymış bu özellik diye.

başlıkları alt alta okumak

.yazarların söylemek istedikleri
çiğköfte dürüm

rumeli göçmenleri birliği

bulgaristan göçmeni olarak içinde bulunmam gereken birliktir.

ac dc dinleyen kiz

iyi bir müzik zevkine sahip olan kızdır. Genelde iyi muhabbet edilir bunlarla. Sevgili açısından bilemiyorum ama arkadaş olarak iyi tercihdir.

turnusol kağıdına boşalmak

turnusol kağıdının rengini beyaza çevirecek olan durumdur.

selen erkmen

5 sene önce kadar kendisini dinlediğim hoş sesli, şu aralar ilk albümünü çıkarmış olan sanatçı.

sözlüğün en güzel memeli kızı

peçeteleri hazırlayıp heyecanla beklenen yarışmadır ama buradan pek ekmek çıkmayacak gibi.

oynadığı her film izlenesi olan oyuncular

jason statham'dır.

yaran artı 18 fıkralar

7 erkek 1 kadın ıssız bir adaya düşmüşler. Issız bir adada tek kadınla işin nereye gitçeği belli tabi. Neyse kadın her erkekle sırayla birer hafta geçireceğini söylemiş. Mutlu mesut devam ederlerken kadın 2 yıl sonra ölmüş. Erkekler artık yapıcak bir şey yok dişimizi sıkıp idare edicez demişler. 1 hafta geçmiş, 2 hafta geçmiş, 3 hafta geçmiş, artık dayanamayacak seviyeye gelmişler ama zorla 4. hafta da geçmiş. Sonra kadını gömmüşler.

26 şubat 2014 galatasaray chelsea fc maçı

fenerbahçenin öcünü alacağımız maçtır.

eski sevgili

her karşılaştığında acaba barışsak mı diye düşündüren kişidir. Bugün sınavda tek onun önü boştu oraya oturmak zorunda kaldım. Sınavda kopya istedim verdi. Acaba barışma sinyali mi bu sözlük ? Yoksa her zamanki gibi boş hayal mi ?

muharrem ince nin bel altına da hazırım demesi

okuduğunu anlayamayanların çamur atmasıdır. Bir şeye de tarafsız yaklaşmayı becerin allah aşkına.

internette video açılmadan önce cinsiyetiniz nedir diye çıkan ankete erkek olduğum halde kadın cevabını verdim.

leyla ile mecnun finalindeki müzik

burak aksak leyla ile mecnun finalini anlatırken arkada çalan hoş müziktir. Bilen arkadaşlar ismini mesaj atarsa çok sevinirim.

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=670uqnz-ofk ineedyousomuchcloser'a teşekkürler.

canı sıkıldığında iddaa kuponu hazırlayıp oynamayan, sonra kupon yatınca iyiki oynamamışım zaten yatıcakmış deyip mutlu olan bir arkadaşım var.

mustafa ismindekilerin mal olması

beyni olmayan bir varlığın söylemidir, yanlıştır. Birçok dahinin adıdır mustafa. (bkz: mustafa kemal atatürk)

çalım denince akla gelen ilk futbolcu

ronaldinho.