bugün

sevdiği entry'ler

yazın bitişinin fotoğrafı

içimde tarifsiz bir burukluk, elveda güneş. Git başkalarının içini ısıt, git başkalarına umut ol.
görsel

çalışmayan bir kadınla evlenmek

eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atılmamış bir bayan ile hayatını birleştirmektir. hem iyi hemde kötü yönleri vardır bu kadınların...

çalışmayan kadın; size daha çok zaman ayırabilir. akşam eve geldiğinizde yemeğiniz hazır olur. ileride sahip olacağınız çocukların eğitimini kendisi birebir yapar. fakat çalışmayan kadın, para kazanmak nedir bilmediği gibi emek, mücadele etmek, yükselmek , baskıya zora katlanmak nedir bilmez. bunun için sadece rakamları karşılaştırır ve her şeyi ister.her şeyim olsun ister. hani şu face resim paylaşanlar faln varya onlar gibidir bu kadınlar. bir de evlenince çalışmayacağım kadınları var onlarda bu gruba dahildir. bana ne yaa beni alan bana baksın mantığındadır ve genelde sağlam yere kapak atmış erkeklere kancayı atıp yan gelip yattıkları için sadece gezme tozma olayını bilirler.

çalışan kadın; size çok aşırı zaman ayıramaz sadece izinli olduğunuz günlerde bir arada olabilirsinz. iş yüzünden sahip olduğu stres size patlayabilir ve eşinizi gereksiz kıskanmaya neden olur. fakat, çalışan kadın her şeyi bilir hayat nasıl, insanlar birbirine nasıl kazık atıyor, para nasıl kazanılır ,emek, mücadele etmek, alınteri nedir bildikleri için gereksiz harcamalara girmezler. ay sonu geldiğinde onlarda biz gibi kara kara düşünürler. maaşında kesinti olduğu zaman canı sıkılır. dünya yerinde durmuyor insanlarda yerinde durmuyor diyerek sürekli etkileşim ve ilerleme halindedir ve geleceğin ne getireceğini bildiği için yatırıma yönelir bu kadınlar.

sevgilisini aldatmayan erkekler ekseri eziktir

bir tür gözlem ve önermedir.

bu gözlem ve analize birazcık beyni ve muhakeme yeteneği olan birinin bile ulaşması gayet basittir. ilişkileri birazcık gözlemlediğiniz de zaten bu sonuca ulaşmak kolaydır. neden böyle diyorum? çeşitli ihtimaller var ve hepsi bu erkeğin ezik olduğunu bize gösteriyor.

bu erkek kuvvetle muhtemel zar zor bir sevgili bulmuştur. zaten bir daha sevgili bulma şansı yoktur. o yüzden aldatamaz istese bile ki bu onu ezik yapar. ya da bu erkek karizmatik veya piç değildir bu da onu ezik yapar. parasızdır belki. bu da yapar. çirkindir. bu da. sevgilisi dominanttır bu da.bu da bu daaa. vada

mutlu biri olmanın sırları

Kendine Cahil süsü ver Hiçbir şeyi Umursama Rahat Yaşa Hiçkimseyi kendinden daha fazla önemseme yeterli Bir de son olarak Marjinal Ruhlu ol Kendi kendine Saçma Ve Rahatsız hareketler yap Damarların da Deliliği hisset ! Mutluluk en fazla Kendini Sevmektir !

mesaj atsam mı atmasam mı tereddüdü

atmama kararıyla sonuçlanırsa yalnızca zamanını kaybedeceğin ikilem. atarsan herşeyini kaybedebilirsin.

facebook şifresini vermeyen sevgili

verirse ilişkisi bitecek olan sevgilidir.

kirli çarşaflar ortaya çıkacak aşkısı da ace ile temizleyecek.

cüneyt arkın vs kadir inanır

Cüneyt arkın selo ya uçan tekme çakar; kadir inanır amk.

cüneyt arkın vs kadir inanır

görsel
görsel