entry'ler (23)

öğrenci evinin yaşlı komşusu

yeri geldiğinde anne olacak, karnınızı doyuracak; yeri geldiğinde geç kaldığınızı görerek size kızacak ve anne-baba yokluğunu unutturacak teyzedir.

android 4 1 jelly bean

Bazı telefonlarda (özellikle samsung marka cihazlarda) stabil çalışmayan işletim sistemidir. ICS'i özlemiyor değilim.

mobil yazarların telefon markaları

(bkz: Samsung Galaxy S3)

işimi görmesine rağmen sevemediğim telefondur. Bir kere tek elle kullanılamıyor. Bu çok büyük bir handikap.

çaylak

içinde bulunduğum durumdur. En yakın zamanda çıkmayı ve bu entry'i editlemeyi bekliyorum. Bekle beni sözlük!

bedük ile eurovision a gitmek

Sakatlansa dahi sahneye yedek olarak Soner Sarıkabadayı koyulabilir. Kimse aradaki farkı anlamayacaktır.

annenin eve gelin adayları getirmeye başladığı an

Büyüdüğünün anlaşıldığı anlardan biridir. Başta laf arasına sokar anne şahsı isimleri. Daha sonra olur olmadık yerlere bu kızların hayatlarında çıkabileceği en güzel fotoğrafları koyar ve beklemeye başlar.
Annenin amacı oğlan şahsının konuyu açmasını sağlamaktır bir yerde. Velhasıl kelam, oğlan şahsı en büyük hatayı yapar ve akşam "anne yatağımda bu fotoğrafı buldum sana mı ait" sorusu sorulur ve annenin fi tarihinde yediği böreğin mükemmel olduğu ve bu kız tarafından yapıldığı usulca dinlenir. Finali ise klişedir; "temiz birşeyler giyin, yarın misafirliğe gelecekler".

bir türlü istediği yerde inemeyen dolmuştaki teyze

Dolmuştan inerken kapıya sıkışan teyze kadar yürek burkmaz.

sadece birbirlerinin esprisine gülen sevgililer

Ayrıca ortak facebook kullanırlar. 1 sene içerisinde ayrılacaklardır.

sadece türkiye de görülen olaylar

Tecavüz edilen kadının mahkeme tarafından suçlu bulunması...

bir kadınla yapılan tartışmayı kazanmak

Ya kadın sizi seviyordur, yada onu gerçekten kırmışsınızdır. Başka açıklaması yoktur.

180 cm boyundaki türk kızı

Topuklu giymemesi gerekendir. Zira ne kadar manken estetiğine sahip olursa olsun, topuklu giydiği an tam bir kalas olur.

ipod nano

3 nesilde bir harikalar yaratan alet. mp3 çalarlarda gelmiş geçmiş en güzel iki nesili barındırıyor. 3. nesil muazzamdı, taş gibi bir aletti hala kullanırım. şimdi bir de 6. nesil aldım, büyük ihtimal 9.nesile kadar bunu kullanacağım.

fringe

iyice matrix'e bağlamış dizidir.

şahsen rahatsız da değilim.

elın makgıregır

bir evın makgıregır değildir. alex hiç değildir.

connected2 me

dünyadaki yapılabilecek en boş işlerden biri bu sitede eş aramaktır.

sobalı evde büyüyen çocuk

çocukluğunu en iyi şekilde yaşamış kişidir. hayır sobadan ve getirilerinden bahsetmiyorum, o zaman ki mahalle maçlarından, oyunlardan vs bahsetmekteyim.

uyumadan önce gelen az çiş

her türlü uyku kaçırıyor. işemeye kalksan zaten tuvaletin ışığı, yürümek vs derken uyku kaçırıyor. ee kalkıp işemesen yaptığı baskıdan uyku kaçırıyor. ben işin içinden çıkamadım.

ekşi sözlük

betanın 2.versiyonuyla aşmış sözlüktür. uludağ'ın boş durmayacağını düşünenlerdenim.

yaran facebook iletileri

merhaba dostlar, bendeniz izzet altınmeşe, bu da benim smilley'im :-.)

en duygusal yabancı dizi

supernatural olabilir. çoğu bölümlerinde gözlerim yaşarmıştır; fakat bu değildir ki çoğunlukla duygusaldır. bazen göz yaşlarının sebebi gülmek de olabiliyor çünkü...