bugün

entry'ler (59)

çok kitap okuduğu için kendini zeki sanan tip

Kitap okunarak zeki olunmaz bilgili kültürlü olunur ama kitap okumayarak gayet salak olabilir insan. kitap okuduğu sürece kendini zeki sanması çok mühim değil kaldı ki eğer anlayarak okuyorsa bir müddet sonra o da ukalalık yapmayı bırakacaktır. çok takılmamak lazım böyle şeylere.

öğretmenlerin efsane sözleri

Lisedeki fizik öğretmenimiz yaptığı bölme işleminden sonra bizim verdiğimiz gaz sonrası şu sözleri sarf etmişti:Bir iki matematik oyunuyla çözemeyeceğimiz problem yoktur. Bakın fizik tüm bilimlerin babasıdır tarihteki tüm iyi matematikçiler aslında fizikçidir. Matematik fiziğin gidebildiği yere kadar gitmiştir, matematik sorusu çözmeyi matematikçilerden öğrenecek değiliz!
Not: işlemi yanlış yaptığının farkında değildi.

sinemaya film izlemek için giden çift

yurdum abazasının dile getirdiği önerme. ulan mekan bulamayıp için karanlıkta kimse görmüyo sanıp birbirlerini vakumladıkları yetmediği gibi film izlemeye gelen normal insanlarda bir problem olduğunu söylemeye çalışan yazar başlığı. işin doğrusunu anlatayım sinemada film izlenir senden başka kimseye açık olmayan yerlerde (ev otel gibi) sevişilir. öğrenin artık bunu!

suanda yanimda olmasini istedigim

Cuma günü sınavda çıkacak olan sorular. Mümkünse cevapları işaretli olsun.

bisiklet kullanırken ön kaldırmak

Bindiği her şeyin önünü kaldırıyorsa büyük sıkıntı.

tayyip erdoğan ı sevmeyip ülkesinde ekmek yemek

Ülke Tayyip'in babasının ekmek fırını da annesinin mi sorularını akla getiren önerme.

42 kez mastürbasyon yaptıktan sonra ölen genç

insan ya meraktan ya yarraktan sözüne yepyeni bir anlam katmış arkadaş. ölünün arkasından konuşulmaz ama çük dile gelmiştir artık.

cinayet romanı sonuna yazılabilecek en son cümle

Katil bahçıvandı...

erkeklerin ortak özellikleri

(bkz: yarrağı bildiniz yarrağı bildiniz)
Evet evet bildiniz.

zombi salgını sonrası kurulacak yeni dünya düzeni

Şimdikinden çokta değişik değilmiş, sadece insan sayısı azalmış.

hogwarts camii

Sünnetsiz müezzin mi olurmuş sorusuna akıllara getiren başlık.
P.S Yaratıcı fikir takdir ettim.

alternatif kürt dizisi isimleri

Mükemmel ötesi tamamen orjinal ve özgün(!) türk dizilerini ve adlarını hallettikten sonra sıra bunua mı geldi dedirten soru!!

sözlük yazarlarının favori ispanyolca şarkıları

Gips Kings: No Volvere

anlayamazsınız

(bkz: richierich)

kızların niyeti bozduğunu gösterir cümleler

"Ben sert seviyorum" ...
Pollyanna bile bunda iyi bir niyet bulamaz.

risale i nur olmasa kuran anlaşılmaz

Risale-i Nur'un tefsir olmadığını bilemeye gerizekalı söylemidir. Zaten risale-i Nur'dan önce kimse Kura-n'ı anlamıyordu mu demek istemiş arkadaş ne istemiş?
P.S: Fethullah Gülen'in yolundan gidiyorsan zaten 3 gr beyninin olmasına şaşmadım. Nurcularla Fetullahçılar arasında dağlar kadar fark vardır.

küçükken temel reisi laz sananlar derneği

Popoye'ın türkeçeye temel reis diye çevrilmesinin haklı sonucudur.

stv nin hz muhammed e kamyon kaçırtması

cehennemden şeytan getirten kanaldan beklenen hareket.

dünyada ölümden başkası yalan

Ölüm ölüm dediğin nedir gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım sözüyle ölümüne kapışan söz.

fatih altaylı

Gazeteci diye piyasada dolanan lakin adamlığı dahi şaibeli olan şahıstır. Atilla taş'ın tweetini akkıllara getiren isim.