bugün

entry'ler (48)

fizik denince akla gelenler

Saat 9 dan öğlen 4'e kadar 15'er dakika molalarla işlenen derslerimiz.. Ah şu Metalurji. Ah şu mühendislik..

fenerbahçe

Bursaspor'a 12.09.2016 tarihinde kendi sahasında yenilen bir takımdır. Geçmişten bu yana iyi gelip sürekli teknik direktör değişikliği olduğundan takımın adapte olması zorlaşmış ve düşüşe geçmiştir. En yakın zamanda toplanması gereken bir takımdır.

Mustafa Kemal ATATÜRK' ün tuttuğu takım olduğu söylentileri vardır. Her ne kadar imzalı resimleri dahi olsa gerçek olup olmadığı meçhul belgelerdir.

el öptürmek

Ağabeyimin egosu her bayram tatmin olur bu gelenekle....

lise yıllarına dair söylenecek tek söz

Kavgasıyla, gülmesiyle kısacası her şeyiyle güzel olan yıllardır.

aslan burcu kadını

Her girdiği ortamda kendini belli eder. Aslan burcunun ne erkeğini ne de kadınını sinirlendirmemek gerekir.

üniversite bitince iş bulması garanti bölümler

Kardeşim üniversitenin adına göre de değişir. Normalde iş bulması zor olan bölümleri Galatasaray Üniversitesinde okursan hemen iş bulabilirsin. Ama okumazsan bende Tıp derim.

anneyle girilen diyaloglar

Anne: Kızım!
Kız: Efendim?
Anne:...

5 saniye sonra.

Anne: Kızım!
Kız: Ne Var!
Kız: Ne var anne ne var! Ne oldu?

insanı çileden çıkartan klasik diyaloglardan bir tanesi..

iphone7

https://yandex.com.tr/gor...&pos=4&rpt=simage

mustafa kemal atatürk ü sevmeme nedenleri

Ya Atatürk ezanı yasakladı yazmış yukarıda cahilin biri. Kulağına birileri fısıldamış herhalde..

Atatürk, Dünya'da günün ilk ezanını okuyan cami yaptırdı bunu biliyor muydun? Ya da Atatürk'ün en son dinin islam olduğunu ve bu nedenle en mükemmel din olduğunu söylediğini? Ne ezan yasağından bahsediyorsun? NEREDE GÖRÜLMÜŞ..

Ben ömrümde sizin gibi kör cahil görmedim.

Kimseye sormadan şeriatı kaldırdı diyorsun. Sen şeriat zamanında ağzını aç bakalım ne yapıyorlar.

Diktatör diyorsun adam eğer diktatör olsaydı kendisine hakaret edenleri yaşatır mıydı? Veya kural çıkartmaz mıydı.. Peki ya sen zamanında Atatürk'e padişah olması için tekli geldiğinde onun reddettiğini biliyor muydun? Bilmiyorsun çünkü kim ne derse ona inanıyorsun. Kitap açıp araştırmak yok. Zaten cehaletin altın kuralıdır bu.

Şehirleri bombalattı diyorsun ya. Atatürk şehirleri şimdikiler gibi zevkine bombalatmadı. Terör olayları için yaptı. Ayrıca zamanında Kürtlere karşı yapılan hareketlerden bahsediyorsan ki senin o kadar bilgili olduğunu sanmıyorum ama o hareketi Atatürk'ten habersiz ismet inönü yapmıştır.

Namaz kılmayıp içkiden öldü yazıyorsun SANANE. insanları dinine göre yargılamak sana mı kaldı! Sen Tanrı mısın? Allah mısın? Müslüman geçiniyorsun ama günaha giriyorsun şu yazdıklarınla. Hem kendini tanrı sanıp insanları yargılıyorsun yetmezmiş gibi en büyük günahlardan biri olan O kişinin yapmadıklarını yaptı gibi göstermeye çalışıyorsun.

Bak kendinde diyorsun özel hayatına dikkat etmedi diye. Dikkatini çekerim ÖZEL HAYAT. Seni ilgilendirmez..

Allah'ım sen bizi cahillerin gazabından koru. Bunlara ne desen ''HEE DOĞRU BAH'' yapıp kabul ediyorlar. Maazallah.!

oyun indirme sorunu

Yeni oyun aldım. indirilmesine 19 gün var diyor... Çok azmış canım. Ben 100 gün diye bekliyordum da.

calling all angels

Birisi burada!

1580 yılındaki birisine wifi anlatmak

Anlatmamak en iyisidir. Deli diye damga yersiniz vallahi..

izmirlileri sevmemek için on neden

Fazla özgüvenliler onun dışında yurdumun insanıdır. Ne gerek var o buralı, şu buralı diye kardeşim. Türk, Türk'tür. he birde Aurora kardeşim çomar demeleri demişsin ama zamanında çapulcu damgası yiyenleri de unutmamak lazım. En iyisi herkesin kendine bakması.

nilüfer turizm

Balıkesir'e giderken kullanmıştım bu firmayı. Memnun kalmıştım. Gayet rahat bir şekilde seyahat etmemi sağladı. Özellikle servisini çok beğenmiştim. Sürekli ilgileniyorlardı yolun 2.30 saat olmasına rağmen.

Özlemişim o günleri...

apartmanda 1 inci kata asansörle çıkan tip

Aynı babam. Hatta arabayı elinde olsa dükkanın içine park edecek. O derece üşengeç bir insan.

karısını döveni yargılamak dini özgürlük ihlalidir

işte islam siz ve sizin gibiler yüzünden çöküş yaşamakta. Resmen kadınları köle olarak görüyorsunuz. islamda hani şiddet yasaktı? Burada 'dövün'den kasıt ne onu bile anlayamayacak kadar aciz bir hale gelmişsiniz. Sizin gibiler için IQ seviyesi düşük olanlara diye meal çıkarttırmak lazım. Zira her şeyi istediğiniz gibi algılamakta 1 numarasınız.

Ben müslüman olduğum hale sizin gibiler yüzünden söylemeye çekinir oldum.! Sizler islam' katkı sağlamak yerine zarar veriyorsunuz. Yurtdışında sizin gibiler yüzünden bizim hakkımızda ne düşündüklerini tahmin bile edemezsin.!

mülakatta atatürk mü rte mi sorusuna ne dersiniz

Tartışmasız Atatürk. Böyle bir soru soran yerden de çeker giderim. Karşılaştırması bile nankörlüktür.

türkiye de yaşamanın en güzel yanı

Çok fazla mal olduğundan rahatlıkla kandırabilirsiniz insanları. Hiç unutmam 4 günde 30 tl kazıklamıştım bir restaurantı. Bana yanlış para üstü vermişti.

buğulu cama yazı yazmak

Küçükken annem görmesin diye gizli gizli yapığım bir eylemdi. Cam buğulu mu? Hemen sessizce cama yaklaş ve adını yaz.! Bu görevi başarıyla tamamlayamadığım zamanlarda ise dayak şov oluyordu salonun ortasında..

hem atatürkçü hem müslüman yazarlar

Beni yaratan Allah'tır,
Benim rahatımı düşünen de Atatürk'tür.

Atatürk'ü sevmeyenler, nankörsünüz. Atatürk olmasaydı acaba bu kadar rahat düşüncelerinizi söyleyebilecek miydiniz?