bugün

entry'ler (21)

dr doom

çocukluğumdan beri hayran kaldığım marvel in kötü adamı ayrıca (bkz: julian mcmahon) tarafından gayet cool oynanmıştır.

hiç içki içmemiş erkek

(bkz: straight edge) yaşam tarzını benimsemiş olabilir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

breaking benjamin - ashes of eden https://www.youtube.com/watch?v=_uWb9dyDiZw

the end is where we begin

(bkz: Thousand Foot Krutch) albümüdür. dinlemek isteyenler için: https://www.youtube.com/watch?v=r2cFR4CViDk

thousand foot krutch

(bkz: The End is Where We Begin) albümü baştan aşağıya dinlenmelidir. Bunun dışında Phenomenon ve The Art of breaking parçaları harikadır. Yeni albüm (bkz: Oxygen Inhale) den ise Untraveled Road ve I See Red i öneririrm.

black bruin

sadece kutu tasarımı için bile alınabilecek, redbull dan pek bir farkı olmayan şok içeceği.

türklerin üreteceği akıllı telefona isim önerileri

le'phone.

atomu parçaladım kızlar benimle evlenin

a-t-o-m şeklinde parçalanabilir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

evanescence-my immortal.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği dizi

Supernatural tabiki Crowley Reis gibi king of hell olmak isterdim.

beyniniz bir bilgisayar olsaydı

uyku modunda horlardı herhalde.

kurban kesmek yerine et alsınlar diyen kız

yediğimiz etlerin uzaydan geldiğine inanıyordur.

salatalık turşusu

rus salatası yerken çıkan o katır kutur ses yok mu mutluluk kaynağıdır.

ekşi sözlük vs uludağ sözlük vs inci sözlük

ekşi:REAL MADRID

uludağ:GALATASARAY

inci:BiRLiK NAKLiYAT DÜZYURTSPOR

200 lira ile yapılabilecekler

ps4 ünüz varsa 1 adet dualshock 4 daha alınızki 2 adet dualshock 4 ünüz olsun aksi takdirde fifa 2015 in tadı çıkmaz.

mario gomez

olafur skulason adlı gençlerbirliği nin oyuncusunu bir dirsek darbesi ile knock-out yapmıştır üstelik bilmeden yaptım ayağı ile sarı kart gördü ahhh bu almanlar varya aslında çok ipneler ayrıca performans olarakta vasattı 10 dan fazla pas hatası yaptı sadece bitiricikle olmuyor bu gidişle cenk tosun'un yedeği olur.

prison break

micheal'ın mezar taşında yazan ''be the change you want to see in the world'' cümlesi aklımdan bir türlü çıkmayan efsane dizidir.

ütopya

tv den ara sıra izlediğim kadarıyla kendini beğenmiş egoist tavırlı semih'in yarışmayı kazanamamasıyla TV8 için ikinci bir olası turabi vakası önlenmiş oldu. bu arada sokak gitaristi bob marley tuncay'ı kutlarım.

breaking benjamin

Grubu çok mu çok yakından takip eden biri olarak 2015 de çıkan Dark Before Dawn albümünü oldukça hoş buldum ayrıca yeni üyelerle grubun live performansı da artmış vokalistler Aaron Bruch(bassist) ve Keith Wallen sayesinde Ben Burnley'in sesi yıpranmıyor.

breaking bad

dizinin 62.bölümde final yapması ve periyodik tablo da 62.sırada yer alan samaryum elementinin akciğer kanser tedavisinde kullanılması çok etkileyici bir detay olmuş.