bugün

entry'ler (81)

avustralyadaki orman yangınları

Keske 500 milyon insan ölseydi de o ponçik suratlı koalalara bişey olmasaydı. Şimdi eksilerler kesin insan düşmanı diye. Ama insan sayısı çok fazla be kardeşim. Siktigimin tarım devriminden beri insan sayısı normalin çok üstünde. O zamana kadar hayvan türleri de insan populasyonu da hep dengedeydi. Boyu 1 metreden fazla olup da dunyada 10 milyonu geçkin tür yokken bu sinsi insanlar 8 milyara dayandı. Ha bir de onun doymak bilmez midesini doyuracak büyükbaş ve küçükbaşlar. Hepsi beraber doğanın ırzına geçti. Sadece insanlarin kozmetik ürünleri ve çiftlik hayvanlarının saldığı mera gazı dünyanın ağzına sıçıyor.

telefona karşı cinsten gelen son mesaj

"Üşüttüm boğazlarım çok fena"
Hanımefendi galiba istanbul ve çanakkale boğazlarını kast ediyor. Boğazlarım nedir lan? Ahshsjsb

eski sevgiliniz size mesaj atacak olsa ne derdi

Benimki "merhaba allah belanizi versin ,nasılsın?" diye mesaj atmıştı 1 ay önce. Ne mi yaptım? Hiç cevap vermedim kalıyor öyle.
Not: o terk etmişti.

anın görüntüsü

görsel

yazarların şu anda bulundukları iett aracı

Amcanız şu an 18k ile seyahat etmektedir. Yön: kadikoyden sultanbeyliye

sözlük yazarlarının akşam yemekleri

Kiymali mantı ama fotosunu atamiyciim çünkü yedim. Bitti bitti.

sevdiğini uyurken izlemek

Erken uyuyan, erken sıkılır. Geç uyuyan, sevmelere doyamaz.
Izlenen çok sevilir ve terk eder. izleyen fedakar taraftır. Terk edilecek.
Umutma yeğeeen unutma. Erken uyuyan terk edecek!

yazarların en sevdiği murat

Kendim olan murat.
ifşa olduk iyi mi?

cicikuscicikus

Bu yazar mesaj alımına kapalıdır. :((

yazarların aşık olacakları kız tarifi

Esmer, kıvırcık, 1.57-1.65 m boy aralığına ve 40-50 kg kütle aralığına sahip, güzel gülen(ota boka anirarak kahkaha atmayan, yerine göre kikirdeyen, yerine göre şuh kahkaha atabilen, yerine göre sıcacık gülümseyebilen), güzel sacmalayabilen bir kız... Hep dış görünüş dedik e peki karakter? Onu boşverdim. Artık ne kimsede var, ne de kimse onun arayışında. Varsın karaktersiz olsun.

gay in açılımı

(bkz: götümü açtım yarrağına)

itiraf ediyorum

32 yaşındayım. Ortalama bi tipim var. Öyle aman aman yakışıklı değilim belki kesinlikle çirkin değilim. Parasızlık diyeceksiniz belki ama o da değil. Zengin sayılmam ama hiç parasız da kalmadım. Biliyor musunuz hala bakirim. Hiç bu zamana kadar bir kadının vajinasina girmedim.

fatih tezcan

Cennetten düşen ilk bok tanesi...

kürt

Dünyadaki en üstün ırktır.

pedofili denince akla ilk gelen isim

Ilk aklıma geleni yazsam linç yerim. O yüzden boşverin gitsin

kemalistlerin çocuklarına koyduğu tuhaf isimler

(bkz: nutuksu)
(bkz: nutukhan)
(bkz: nutukcan)
(bkz: nutukgül)

2025 te dünyaya çarpacak olan asteroid

dünyanın boyutu düşünüldüğünde futbol sahası büyüklüğünde bir asteroidin zarar vermemesi gerek. ona bakarsanız her yıl bikaç tane uçak düşüyor hiçbişey olmuyor. ki zaten kütlesinin bi kısmını atmosferde illa ki kaybedecektir. ciddi bi zarar vermesi için sanki bi 4-5 km çapında olması gerekiyor gibi geliyor bana. bilenler mesaj atarsa sevinirim.

5 bin lira maaş

Aşağı yukarı bunkadar alıyorum ama 4 sene önce 2000 lira bile yeterken şimdi bu yetmiyor. Matah olduğu zamanlar bi 10 sene önce falandı. Şimdi para mı lan it denilesi maaştır.

35 lik ensarın 14 lük suriyeliye tecavüzü

Birazdan damlar buraya "allah belasını versin"ciler. La olum allahın emri zaten ne mal adamlarsınız siz yaw?

bir esnaf yalanı söyle

Daha ucuzunu bul getir senden 100 tane alacam.