bugün

sevdiği entry'ler

poposunu sadece sıçmak için kullanan kız

Pipisini sadece işemek için kullanabilen delikanlıya dert olmuştur.

hiç yaşadığını hissedememek

Tıbben ve ruhen yaşamak diye bence ikiye ayrılıyor. Tıbben yaşıyorum bu gece kalbim atıyor nefes alıyorum falan ama ruhum ölmüş.ruhum yok yerinde sanki hersey boş geliyor, anlamsiz, insanlar yalan herşey yalan gibi. En acısı da dünya da yaşarken ölmek.

konuşmak

O kadar zordur ki; Düşündüğünü kelimelere sığdırmak , ifade edebilmek, bazen harfleri bile yan yana getirerek anlamlı bir cumle ortaya koymak kadar zor bisey yok diyorum. Hadi anlatabildim diyorum ya anlaşılmak kolay mı?

yalnızlık

Tanıdık bildiktir .zarar gelmez.

kişinin 40 yaşındaki haline sorular

Bulabildin mi sonunda?

Hep anlattığın o meşhur huzuru..

sözlük yazarlarının itirafları

bugün yine melankolik ve depresif günlerimden biri sözlük.
çok kararsızım ailemle bu durumumu canım sıkılınca kollarımı kestiğimi paylaşmak ve paylaşmamak arasında kalmış durumdayım. okula kayıt yaptırmak için son 3 günüm ve inan istemiyorum hiç. mutsuzluğa sürükleniyorum. üstelik benden gidip kayıt olmamı istiyolar. ödeme cart curt.
o kadar kararsızımki.
devam etmek istemediğim için yapamıycağımı biliyorum. isteyerek en iyi dersimin finaline bile girmedim ben. ve daha fazla boşuna para versinler okula istemiyorum. çünkü istemiyorum orda kalmakta okumakta.
her şeyi içine atan birisiyim. hiç bi zaman sorunlarımı paylaşmam. bu seferde öyle olsun istemiyorum. 2 haftadır kollarımı kestiğimi içime atmak istemiyorum artık.
bazende diyorum devam et nolucak 3 ay sabret oku.
ama kendime güvenim kalmadı şuan gerçekten psikolojik problemlerim var. yani gözümde büyütüyorum hemen panik yapıp endişeye kapılıyorum. ruh halim çok dengesiz. bigün çok mutluyum bigün intiharın eşiğindeyim. ve düzeltmeden ben hiç bişeyi başaramam ki. yapıcak dirayetim yok. bişeyleri düşünmekten kafayı yiyorum mesela. ve artık insanlara bunu açıklamaktan çok sıkıldım. bıktım hatta. ben çok rahat adamım boşuna moralim bozulmaz. biri bana kızdı diye, sevgilim benden ayrıldı diye param yok diye moralimi bozmam. sanırım bu gece etraflıca konuşucam annemle bu konuları. köprüden önce son çıkış çünkü bu biliyorum.

ölmek için güzel bir gün

Bugün gerçekten öyle.

mutsuz olma nedenleri

Her şey yolundaymis gibi yapmak yoruyor artık insanlar içinde yalnız olup da bunu kimseye anlatamamak yoruyor.

acunun damadı olmak

Büyük bir servete ortak olmaktır. Bu velet elini çabuk tutmuş

görsel

mektup

Keşke biri bana mektup yazsa ben de ona.. Mektuplaşsak öyle.

zeki demirkubuz

harika filmlerin sahibidir.
https://www.youtube.com/watch?v=Q1wGfz4_epg
https://www.youtube.com/watch?v=5jye9HDsNk4

şu tiradlar ölümcüldür. onun dışında sayısız güzel tirad paylaşmak isterdim lakin sözlüğe fazla bunlar.