bugün

entry'ler (14)

geri gitsin istenilen şeyler

evdeki misafir,lütfen gitsin diyorum,zira bekar evinde bekarlık sultanlıktır diye alemlere akıp akıp körkütük eve gelen,sonra da eski sevgili diye beyin düzen bir misafir hiç çekilmiyor arkadaş!

tatil

son yirmi gündür içinde bulunduğum yorucu eylem,güneş,kalabalık,eğlence için sürekli koşuşturmaca derken darmadağın durumdayım,home sweet home!

mihrace yekenkülüğ

Twitter üzerinden beni takip etmeye başlamış ,sabah sabah bir tuhaf oldum: http://twitter.com/Mihrace_Y

rüya

Bilinçaltının kendini hatırlatmak için kurduğu bir tuzak, dinlemek ve doğru değerlendirmek gerek.

aşk

varlığını ebeveynlerimde gördüğüm ve bildiğim için, inandığım, geleceğine güvendiğim ve sonsuza kadar sürebileceğine emin olduğum şey.

çivi çiviyi söker

Genelde ayrılık sonrası, ortamlara akan erkek mottosu, kimse : ya sökülmek istenen çivi büyükse diye düşünmüyor.

ayrılıktan sonra atlayacak kucak aramak

bu tür insanlar, kafaya dank etme zamanı gelip çattığında, diğerlerine göre daha fazla dibe vururlar, tecrübeyle sabittir.

instagram

Tanıdığım bütün kızların, olduklarından daha güzel göründükleri bir yer, enteresan bir güzelleştirici etkisi var (!)

doktor house nin numune hastanesinde doktor olması

Dr house' un katil olmasıyla başlayacak ve büyük ihtimalle akıl hastanesinde sonlanacak bir macera olurdu.

terazi burcu

Bir şekilde etkilendiğim, sevdiğim, hayran olduğum, saygı duyduğum bütün insanların bu burca mensup olduklarını ğrendiğimde, sanırım astrolojiye bir parça daha inanamaya başladım.

laura haddock

Mümkünse hep kızıl olsun saçları, bu haliyle güzelken, diğer halleriyle tuhaf bir şekilde itici ve sıradan oluyor.

on my sholders

The do adlı grubun müthiş şarkısı. Evet bazen hepimiz omuzarımızda bir yük hissediyoruz, dinleyin belki o yuku biraz hafifletebilir.

neoplazi

Kontrolsüz ve hızlı bir şekilde doku büyümesi anlamına gelir, kitle oluşumu ile sonuçlanır. Zararsız bir tümr oluşumuna neden olabileceği gibi, tehlikeli hastalıkların alameti de olabilir.

hiperkromazi

Pigment fazlalığı durumu. Kromatin materyali çekirdek zarında yoğunlaştığında meydana gelir.