bugün

sevdiği entry'ler

140journos

Bugüne kadar bazı işlerini beğenmekle birlikte, genel olarak saygı duyduğum yayın/belgesel organıydı tâ ki bugüne kadar. diğer videolarında da alttan altan mesaj vermeye çalışıyorlardı farkediyorduk ancak demin paylaştıkları "coğrafya kader" adlı video benim bunları yazma sebebimdir. ismine aldanmayın öyle ekonomi, alım gücü ya da diğer toplumsal sorunlar değil. Duygusal bir fon müziği ile bir giriş ardından AA o da ne başak demirtaş. Bildiiiniz selonun karısı. Titreyen bir ses tonu, gözyaşları bilmem ne. selonun çocuklarıyla konuşmaları, yine duygusal yabancı bir müzik ama önde Kürtçe konuşuyorlar falan. Neden lan neden? O kadar şehit annesi. O kadar babasız kalmış çocuk. Lan babasının tabutuna sarılan çocuklar lan. Ey namussuz, kansız 140journos yetkilileri, yapımcıları; var mı sizde onur? Çıkın söyleyin lan. Şehit asker çocuğuna söyleyin. Bak biz babanın katillerinin işbirlikçilerine video çektik, güzel mi diye sorun. Var mı sizde o yürek? Ama gün gelir. O gün gelir o devran döner.

uludağ sözlük

Mesela, papatya başlığına, " en sevdiğim çiçek" entryini giren birçok yazarcığın olduğu sözlüktür.
Yahu sen kimsin ki, papatyayı sevmen mühim bir bilgi olsun, ya da enteresan olsun?
Madonna mısın, tarkan mısın, fred çakmaktaş mısın kimsin?
Tanım manım yok, Sevdiği çiçek papatyaymış haspamın! Eeee bundan bize ne?

O beyaz atlara binip gidenleri bulup getirin!
Ankara duy sesimi!

serefsizimbenmaklimagelmisti

ceyda benim kafa sana 5 beden büyük gelir aq. taşıyamazsın. kendi kafanla bir şeyler yapmayı dene. bu kafaya ulaşmak için 34 yılımı verdim. tıfıla bak sen. puhaha.

edit: kafası yok galiba, enteresan.

essy

Bir gün de sol frame'de görmeyelim başlığını amk.

Alt tarafı 18-19 yaşlarında, evde takılan, Diyarbakır'da yaşayan, zamanının yüzde doksanını sözlükte geçiren, kalan zamanlarda annesine yardım eden, kendisini esprili zanneden, ironi yapmaya çalışan ama pek başaramayan (türk, kürt, erkek, kadın konularında) çocuk sayılabilecek yaşta bi sözlük üyemiz. Bi salın artık şu çocuğu.

uludağ sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

Sözlük erkeği: selam, fuck buddy arıyorum boş musun?
Sözlük kızı: senin haysiyetini, yedi sülaleni, gelmişini geçmişini s.kerim.
Sözlük erkeği: olur sen de sikebilirsin alsjdhhs.