bugün

entry'ler (67)

rüyada kurt kızı ile ilişkiye girmek

insanın kan ter içinde uyanmasına sebep olacak durum. kurt kızı ne amk?

trabzon a kaç maç ceza gelir sorunsalı

en az 2 maç geleceği kesin olan, kişisel görüşümle hiç gelmesin istediğim durum. 2 sene de bunun için yürüyüp ağlarlar hatta kupa bile isterler.

trabzonspor taraftarı

fenerbahçe maçında takımlarının maçı kaybetmesini sağlayacak ve iç sahada oynayacakları en az 2 maç takımlarına seyircisiz oynama cezası aldıracak kuru gürültü.

9 mart 2014 beşiktaş eskişehirspor maçı

eskişehirspor açısından kolay geçecek maç. iklim şartlarıyla başa çıkabilirse beşiktaş'a eser geçer.

türkiye nin en çirkef futbolcusu

necati ateş'tir efendim.

yaran twitter iletileri

https://twitter.com/yesil...status/427432450827231232

"tatlım sen o çocuğun hayır duasını almak için veriyosun ama o çocuk ateist."

suat kılıç

ülke tribünlerinin katilidir.

turkcell varken gidip avea kullanmak

turkcell kullananların kazıklandığını savunup, sunulan servis imkanlarından kısıtlı yararlanmaktır.
hatta bazı günler iş yerinin internet hızı düştüğünde telefonumu modem olarak kullanıma açıyorum avealı arkadaşlarda bana giriyor. *

süper lig de olması gereken takımlar

bir eskişehirspor'lu olarak kocaelispor, karşıyaka, göztepe, adanademirspor, sakaryaspor takımlarını görmeyi çok isterim. ya da onların bir arada toplandığı lige bizde düşelim. futbol sadece sahada oynanan bir oyun değildir.

yaran facebook iletileri

'umarım sütaş, coca cola'ya özenip kaşarların üzerine isim yazmaz' diyen kızlar. ne o? size hediye alıp gelirler diye mi korkuyorsunuz?

sözlük yazarlarının itirafları

hayat güzel. boktan olan sizlersiniz.

bugüne kadar hiç reddedilmemiş erkek

neyi elde edebileceğini bilen ve daha fazlasını istemeyen erkektir.

kahrol sütyen al sana bomba

kopçalarla başı dertte olan yurdum abazasının isyanı.

bir işkence türü olarak

uyuyan sevgilinin ayağının altına ısıttığın cam bardağı bastırmak.

bir erkeğin meme uçlarını emmek

kılsız tüysüz olmamdan dolayı, * cinsel seks eylemini gerçekleştirdiğim hanım kızların, istinasız hepsinin üzerimde gerçekleştirdiği eylem.

köpeğiyle dolaşan kadın

eğer köpek büyük bir cinsse kadını peşinden sürükleyecek ve memelerin sağa sola savrulmasını sağlayacaktır. uzaktan seyredilmesi gereken kadındır.

kürtlerin başarılı olduğu branşlar

örgütlenme. kürt değilim ama bu işi iyi yaptıkları aşikar.

başkaları yavşayınca bi şey yok biz yavşayınca auv

tamamen kıza göre yakışıklılık orantısıyla söz konusu durumdur. erkek yakışıklıysa kendini iyi, eğer erkek çirkinse kendini kötü hissetme durumu söz konusudur.

sevgilisini telefonuna adıyla kaydeden erkek

kezbana bağlamış mal beyanı. bilmez ki erkek için sevgiceğinin adı bütün aşk kelimelerinden daha güzeldir.

7 yaş küçük kızla çıkmak

kızın yaşını gizleyip olduğundan daha fazla söylemesiyle bazen içine düşülen durum olur.
(bkz: yemin ederim 20 dedi)
(bkz: ilk başta inanmadım)
(bkz: ama memeleri kocamandı)
(bkz: 18 imiş meğer)