bugün

sevdiği entry'ler

sınıftan para toplayıp tebeşir alan hoca

evet kaynatasina hopladiklarim, bu hoca şimdi bedava tablet, kırtasiye malzemesi dağıtan devlete hırsız diyor.

hayır senin ders verdiğin eğittiğin çocuk en fazla tek kaşlı militan oluyor bil istedim.

solcular başka ülkeye gitsin türkiye cennet olur

görsel

Herkes ülkesine sahip çıksın.

sorguda korkudan konuşamayan pkklı

güldürendir. e oğlum ne işin var senin terörle filan oyuncak mı sandın sen bu işleri ?
https://www.youtube.com/w...LHek&feature=youtu.be

dağ 2

Gerilir zorlu bir yay
Oku fırlatmak için;
Gece gökte doğar ay
Yükselip batmak için.
Mecnun inler, kanını
Leyla’ya katmak için.
Cilve yapar sevgili
Gönül kanatmak için.
Şair neden gam çeker?
Şiir yaratmak için.
Dağda niçin bağırılır?
Feleğe çatmak için.
Açılır tatlı güller
Arılar tatmak için.
Tanrı kızlar yaratmış
Erlere satmak için.
insan büyür beşikte
Mezarda yatmak için.
Ve..
Kahramanlar can verir
Yurdu yaşatmak için.

sarık giyen erkeklere saldıran laik yobaz

broşür dağıtıyorlardı vs. denmiş, dağıtabilirler. sana ne, bana ne?

kadınlar şöyle, böyle giyinmeli yazıyormuş broşürlerde, yazabilir. sana ne? okuyan okur, okumayan buruşturur çöpe atar.

sorsan üniversite öğrencisi/mezunudur hepsi.

hep söylüyorum, bir kere daha söyleyeyim; bu ülkenin sorunu dindarlık, dinsizlik, laiklik ya da şeriat değil.

bu ülkenin tek bir sorunu var o da "aptallık".

herkesin özgürlük anlayışı farklı, herkes özgürlüğün tanımını ve sınırlarını ben çizeyim diyor.

birisi türban kamuda serbest olsun ama içki yasaklansın diyor. diğeri içki serbest olsun ama türban yasaklansın diyor.

sorsan ikisi de özgürlük peşinde, özgürlük savunucusu.

aptalız moruk işte.

herkese 5 tane üniversite bitirtsek de ederimiz, olurumuz aha bu işte.

dişleri beyazlatan şey

dişmacunu üzerine bir diş sarımsak rendesi sürün. üzerine çilek reçeli ekleyin, biraz karbonat, biraz tarçın, iki damla limon suyu biraz nutella sürün, parmesan peyniri ve yumurtanın beyazını ekleyin. son olarak yaban mersini ve dağ kekiği ile harmanlayarak bu karışımla dişlerinizi fırçalayın bişey olmazsa bana bir yazıverin. merak ettim ne olacak.