bugün

sevdiği entry'ler

pozitif fotoğraflar

görsel

aşık olmakla sevmek arasındaki fark

birinde bıçaklanırsın birinde kurşunlanırsın.

almanyada darbe girişimi olması

Eğer doğruysa durum vahim demektir.

--spoiler--
ağrılıklı özel kuvvetler ksk'de olmak üzere, alman ordusu içerisinde kümelenmiş olan bir grup neo nazi yanlısı cuntacı yapılanmanın, istihbarat servisi bnd tarafından açığa çıkarılmasıyla akim kalan darbe girişimi.

cunta, önce siyasi liderlere suikast yapmayı, ardından da ülke yönetimine bütünüyle el koymayı planlamış.

aralarında albayların da bulunduğu yüzlerce askerin gözaltında olduğu iddia ediliyor. 13.11.2018 00:40 ~ 00:59 oppia ekşi sözlük.

https://stopru.com/in-ger...is-in-a-coup-attempt/250/

--spoiler--
Almanya'da darbe girişimi iddiası

Almanya'da ordu içerisinde bir grup askerin siyasetçilere suikast düzenleme planları yaparken yakayı ele verdikleri iddia edildi.

11.11.2018 13:25:40

Alman Focus dergisinin haberine göre, Suriyeli sığınmacı kılığına giren ve terör saldırıları planladığı iddia edilen ordu mensubu Franco A. hakkında soruşturma yürüten Alman Federal Kriminal Dairesi, çok daha büyük bir komployu ortaya çıkardı.

Focus'un yayınladığı soruşturma belgelerine göre Federal Kriminal Dairesi görevlileri, Alman ordusuna bağlı Özel Kuvvetler komandolarının ve özel birlik askerlerinin siyasetçilere suikast düzenlemeye hazırlandığını gösteren bulgulara ulaştı.

Suikast listesindeki isimlerin tamamı henüz açığa çıkarılmasa da, Die Linke'nin (Sol Parti) Federal Meclis Grup Başkanı Dietmar Bartsch ilk sırada yer alıyor. Söz konusu grubun hoşnut olmadıkları tüm siyasetçileri aynı gün aynı yerde toplayarak infaz etmeyi planladığı kaydedildi.

Komplo hazırlığındaki grubun silah, cephanelik ve yakıt depoladığı belirtilirken grupta yer alan Askeri Karşı istihbarat Servisi'nde (MAD) görevli bir albayın soruşturmayı durdurmak üzereyken fark edilerek tutuklandığı da vurgulandı.

https://m.timeturk.com/al...simi-iddiasi/haber-989831
--spoiler--

Edit: bizim arkadaşlar fetö den bahsetmişler. Hayal dünyalarına hayran kaldım doğrusu.

hava trafik kontrolörü

Kafasında bulunan 3d bir satranç tahtasında; göremeden, birbirine çok süratli yaklaşan ve uzaklaşan satranç taşlarıyla hamleler yapan, asla oyunu kaybetmeyen, kaybetmemesi gereken, dünyanın en zor meslekleri sıralamasında ilk 10 a net girecek olan mesleği yapan kişiye denir.

biseksüel

sadece bir kez seks yapmış biri.

git başımdan demenin alternatif yolları

aysel git başımdan
aysel git başımdan ben sana göre değilim
ölümüm birden olacak seziyorum.
hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim
aysel git başımdan istemiyorum.

deep web 7 seviye lozan antlaşması gizli maddeleri

"efe aydal" youtube kanalında açıklanmış maddelerdir.

Lozan gizli maddesi 12:
2023 ten sonra kızlar teklif edecek.

pomakpremses

11.nesil yeni yazar.

Çaylaklıktan kurtulmuş ama yeni haberi olmuş. Hoşgelmiş.