bugün

entry'ler (13)

susar mısınız dersi dinliyorum diyen öğrenci

Hoca saati sordugunda saniyesine kadar doğru söyleyen , renkli kalemlerle başlık atan , her daim su şişesi olan , 07uc kralı, fazla kalem şeyhi olan , ön sıralarda oturan bir öğrenci tiplemesi.

gecenin duman şarkısı

Canını sıktımı hatunu salmalı
Sebebi yoktur anam .

geç yatıp erken kalkan insan

Biriktirip biriktirip uyuyan insandır vesselam .

5000 yıllık kürt tarihinin en büyük başarısı

Nasıl oluyorda beş bin yıldır yaşıyorlar. Bir metre kare toprakları bile yok .

sevgiliyle eleleyken 3 psikopat abisine rastlamak

3 psikopat abiye sahip bir kız arkadaş yapan koca yürekli adam .

kahramanmaraş

Google bey amcaya dünyanın en saçma binası ve kavşağını arattıgımızda karşılaştığımız ama bir o kadarda tatlı bir şehirdır.

metro

Artık her yolcunun arkasını hatta yüzünü dahi kollaması gerektiği bir firma .

sözlük yazarlarının boyları ve kiloları

1.70 - 55
Çıtı pıtı bir kız olamadım ama olsundu böylede güzeldi .

saat 5 te çiğköfte söylemek

Saat 5te açık değiller diye biliyorum. Nar ekşisinin hatırına nasıl olur kestiremedim şimdi .

iki kızla sevgili olmak

Zordur bayım. Bunun doğum günün, yıl dönümü , ay dönümü şusu busu nasıl takip edilir. Ayıptır günahtır başkasının kısmetini yemeyiniz .

hatırladıkça utanç veren anılar

Lisede tarih dersinde osmanlı para birimine TL yazmıştım , hoca bunu özellikle her ders yüzüme yüzüme söylemese çokta utanç verici olmayacaktı. Ve yine lisede ödev için USB mi takmıştım , ödev ile alakalı olan video yerine kuzenlerimle dansöz edasıyla kıvırdıgımız videoya tüm sınıf maruz kaldı . Bla Bla Bla . Çok saçma şeyler yaşadık . Bugünlere şükür vesselam .

imera

Ortada bir sebep yokken tozlanmış anıları birden gün yüzüne çıkaran , gözleri dolduran şarkıları seslendiren güzel grup .

platonik aşkı en iyi anlatan söz

Evlilik. 6 yıldan sonra taktim yüzüğü nihayetinde .