bugün

entry'ler (30)

gayrimenkul zengini

(bkz: zenginghetto)

recep tayyip erdoğan a bağış yapan 90 bin kişi

başlık karakter sınırına takıldı. tam sayı 90 bin 382 kişi olacaktı. bu arada 24 milyon 337 bin 697 lira bağış yapılmış.

pes replikleri

+ amk hayatında oradan gol atmış mı?

sevgilinin parmak uçlarını öpmek

(bkz: ayak fetişizmi)

22 mayıs 2014 okmeydanı olayları

dhkp-c li militanlarca başlatılmış çıkan olaylar sonucu bir kişinin hayatını kaybettiği olay. paylaşın fotoğrafta dhkp-c li militanlarca atılmış parça tesirli bomba dolayısıyla yaralanmış vatandaşın fotoğrafı. bu ölen masum vatandaşın ölümünü haklı kılmaz sonuçta hiç bir ideoloji ve görüş bir candan kıymetli değildir. atılan bomba sonucu 7'si polis 9 kişi yaralanmıştır.

19 mayıs 2014 internetin yavaşlaması

şuan normale dönmüş durumdadır.

19 mayıs 2014 internetin yavaşlaması

an itibariyle gerçekleşmiş durumdur. twitter girilemiyor facebook keza öyle son derece yavaş. noluyo lan!

twitter

facebook'tan sonra an itibariyle girilemeyen site saldırı var diyolar.

facebook

an itibariyle girilmekte zorlandığım site.

girilse bile resimler ve videolar açılmıyor. hayır bakım mı yapılıyor ne oluyor ?

recep tayyip erdoğan

ya çok sevilen ya da çok nefret edilen başbakan ortası yok. he en çokta nefret edenlere üzülüyorum düşünsenize 12 yıl boyunca her gün tvlerde görmek ve sesini duymak zorunda kaldığınız

(bkz: adam)

taner yıldız

istifası gündemdeyken danışmanlar tarafından zafiyet göstergesi olacağı gerekçesiyle istifa etmesi şimdilik zor gözüküyor. ayrıca bi adamın bu kadar mı soğuk olur kardeşim ya.

dua etmek yerine siyah profil fotosu koymak

çok değil 1 hafta sonra facebook listemde çoğu kişinin profil resmini değiştirirken neler hissedeceğini merak ediyorum.

ayrıca profil resmini değiştirenler acaba dua etmiyorlar mı?

282 can üzerinden siyaset yapan dallamalar

(bkz: ölüseviciler)

ekşi sözlük

an itibariyle girilemeyen site.

pazar pazar sağlam saldırı yediler muhtemelen.

saçın hızlı uzamasını sağlamak

öncelikle kesinlikle sağlıklı beslenin. ikincisi şampuan çok önemli şampuan seçiminde dikkatli olun. özellikle yılan yağı çok iyi gelecektir. saçın belirli bir zamandan sonra uzaması yavaşlayacak. o zaman saçınızda ne kadar kırık var hepsini aldırın.

ilerde cumhurbaşkanı olabilecek yazarlar

aileden dolayı benim olamayacağım kesin. yoksa kazanırdım

yazarların yetenekli olduğu konular

kapı tokmağı çalmak.

mustafa ceceli nin ayakkabısı

klasik platform tarzı garip bir ayakkabı. görsel

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

10 TL akbil parası. evet fakirim.

sıla gençoğlu

omuzları çok geniş olan (bkz: irem derici) ye acayip benzeyen şarkıcı.