bugün

entry'ler (16)

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

Alaycı arkadasla oynanan tavlada 4-0 yenilirken 5-4 yenmek. insana dünyayı kurtarmışcasına özgüven verir.

benim bir hayalim var

ilk olarak Korkunç bir filim 2 de yapılmasıyla türklerin agzına dolanmış bir espridir.

tilki denilince akla ilk gelen şey

arkadasımın babasının lakabıdır. direk aklıma o kişi gelir.

insanı sinir eden şeyler

- sivri sinekler.
- cok ve boş konuşan insanlar.
- yalakalık yapan insanlar.

gemi kaptanı abinin hala bekar olması

Her gün aynı böreği yemek yerine her durakta farklı tatlı yerimin zevkine varmıs insanlardır. ancak yaslandıktan sonra dul bi kadınla evlenmesi muhtemeldir.

izmir in boktan bir şehir olması

'' Türkiyenin en büyük köyüdür'' lafı doğrudur. ancak bu halde bile diger şehirlerden cok daha güzel ve yaşanası bi şehirdir...

türkiye nin en güzel şehri

iZMiRDiR TABiKiDE YAŞAM TARZIYLA 4 MEVSiM GÜZEL HAVASIYLA DiGER ŞEHiRLERE FARK ATAR.

izmirli kız tarafından taciz edilmek

izmir veya baska bi şehirde olsa kızlara hiç yakıştıramadığım olay.

sigara içen çocuklar

islam ahlakı ile ilgisi yoktur. tamamen bulunduğu ortamla alakalıdır.

çırılçıplak bisiklete binenler

türkiyede olsa izdaham cıkaracak bir eylemdir.

yine mi

iyi ve kötü anlamdada kullanılabilen ama genelde sitem içeren sözdür.

sözlük yazarlarının telefon zil sesleri

Daft punk - Get Lukcy i kullanıyorum. hem en sevdigim müzik hemde telefon caldıgında insanların dikkatini cekiyor

tecavüz başlatacak sözler

+Hilmi abi beni ter bastı üstümdekileri cıkarıyorum.
-sütyenin kalsın bari kız
+tamam kalsın abi zaten benim sana güvenim tam bana yan gözle bakmıcagını biliyorum
-....
+abi napyosun yarım saattir tuvalettesin

ben bu yazıyı sana yazdım

Okadar cok özledim ki seni... sesini bakısını gülüşünü...
Aradan cok uzun zaman ve cok insan geldi gecti. ama hep aklımda sen varsın.
cok özledim seni sevdigim. bütün gecmiş geride kalsın yeni bi hayata baslıyalım hiç ayrılmamak üzere.
yeniden cocuklar gibi sokakta meşe oynayalım. balkondaki amcaya yılbası gecesi evde oynanan oyunun ismini soralım.
yolun ortasında öpüşürken yine ninenin teki balkona cıkıp azarlasın beni. ogün camına taş atamamıştım ama bu sefer atıcam
yine cekik gözlü yarim diye sev beni... hiç unutamadım bundan sonrada unutmam seni canım sevgilim...

sevişmek istiyorum demenin alternatif yolları

Gözlerine ve dudaklarına uzun uzun bakmakla başlar. gerisi sizin potansiyelinize kalmıs

sözlük yazarlarının itirafları

aradan 3 yıl gecmesine ragmen kendime bile acıklayamadığım gercek.. Hala onu cok seviyorum sözlük