bugün

entry'ler (12)

türkiyenin en güvenli bölgeleri

Istanbul, ankara, guneydogu anadolu'nun tamamı ve dogu anadolu'nun birkaç ili dışında her yer.

yarın seçim olsa oyunuzu kime verirdiniz anketi

Ya mhp'ye ya da hiçbirine.

bütün dünyanın türkiye ye götünü dönmesi

Allah yardımcımız olsun ne diyeyim.

akp liler neden trump ı destekliyor

Cunku chp, hdp, fetö ve meral clinton'ı destekliyor

donald trump

Baskan oldu adam. Gercekten sozluk yazarlarının ne kadar öngörülü olduğunu gördük. Benim size önerim bu herife çok güvenmemeniz fakat şöyle bir şey de var Trump Amerikanın garibanindan oy almis ayrica feto, hdp, chp, pkk vs. Clinton'ı destekliyordu. Yani bilmiyorum belki de her şey Türkiye adina çok güzel olur çünkü adamın ısıdi obama kurdu 15 temmuz abd destekledi gibi sozleri var. Ama yine de umitlenmeyin abd abd'dir.

nutella vs peripella vs sarelle vs çokokrem

Torku veya cokokrem.

istanbul medipol üniversitesi

Bünyesinde ercümend arvas, gürkan öztürk, kerem alkin, hatice karahan, mehmet akif aydın, mustafa güzel, alper atasever, hakan cangül vs. gibi değerli hocaları bulundurur ve yeni kampüsü böyle olacakmış: http://emlakkulisi.com/me...-hastanesi-geliyor/274851

yurtta kürtle aynı odada kalmak

Lisede yurtta kalirken 2 senemi bir kürt ve sirpla gecirdim dusunun yani.
Lakin kürt arkadasim gayet vatanseverdi hatta babasi korucuymus siirtte.
Sirp arkadas biraz uyanikti ama yine de iyi adamdi yardimseverdi ama bayagi bir cimriydi.
Cok guzel senelerdi simdi universitede yurtta kalicagim bakalim bu sene hangi milliyetten olacaklar?
Aslinda onemli olan milliyet degil iyi insan olmalari.

mareşal recep tayyip erdoğan

Bilal: benim babam hem öğretmen hem doktor hem cumhurbaşkanı hem başkomutan hem mareşal...

esmer erkek seven kızların varoş olması

Yok oyle bir sey ya.
Onca senelik muhafazakar burjuvayim rahatlikla soyleyebilirim ki burjuva kizlar genelde esmer seviyor.

spermin b12 ve c vitamini deposu olması

Cidden uzuntu duydum her yapisimda o kadar vitamin ve protein kaybetmek bana cok koyuyor.

maher zain

Şarkılari mı diyeyim ilahileri mi diyeyim kalpleri adeta oksar.