bugün

entry'ler (32)

thodex

kripto para geleceğin para birimidir. evden çıkmadığımız şu zamanlarda artık madeni para kağıt para vs. bir önemi kalmadı. ben de thodex ile devam ediyorum hayatıma. bakalım bir 10 yıl sonra ne olacak.

yves rocher

yves rocher white botanical tonik kulllanıyorum birs üredir kurutmadan temizlediğini düşündüğüm ferah kokulu tonik. kişiden kişiye değişse de ben bu tonigi kullandığım hafta 3 tane kocaman sivilce çıkardım, ama şöyle de bir durum var; yeni bir cilt bakım urunune geçişte genelde alisana kadar ilk hafta bi sivilce atma oluyor sonra geçiyor. güzelliği şu, kupkuru bir cilt bırakmıyor geriye, ferah hissettiriyor, yani 1,5 ay oldu şu an da hicbir sıkıntı yok.

greta thunberg

geleceğin belası itici velet.

arı

Herşey çok güzel olacak filminde cem yılmaz'ın karısına uykusunda yaranmak için söylediği arı vız vız şarkısında geçen arıdır. sahne sonunda karısı cem yılmaz'ı yataktan kovmuştur.

mansur yavaş a kumpasın çökmesi

hayallere dalan yazar beyanıdır. üzgünüm ama belgelerle ortaya çıkarılmış her şey daha neyi reddediyorsunuz anlam veremiyorum

oxxo

Daha önce de OXXO'nun çevreci politika ve kampanyalarından haberdardık. Bu kez çıtayı yükseltmişler ve 15 bin çam ağacına kadar çıkartmışlar. O 15 bin kişi arasında olmayı açıkçası çok isterim. Son günde de olsa haberdar olmam çok iyi oldu.

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Dün gece full dışardaydım hiç görmedim. Gece mi başladı bu olay ? Acaba korkmak gerekiyor mu? Erkek adamız harflerden mi korkacağız.

binali yıldırım

geliyor gönüllerin efendisi, istanbul'un her yerinde insanları bıktıran ulaşım sıkıntısını kökünden çözmeye geliyor.

metacartin

piyasada ne idüğü belirsiz bir sürü ürün var. dandik tv reklamlarından tutun yolda gördüğünüz buroşürlere kadar birçok izinsiz ürünle insanları kandırmaya çalışıyorlar. meta cartin sağlık bakanlığı onaylı bir ürün. sadece eczanelerde bulunabiliyor. bu bile başlı başına metacartin'e güvenme sebebi. sağlık bakanlığı öyle her şeye onay veren bir kurum değil.

hep yek 3

gökhan yıkılkan, inan ulaş torun çok iyi bir ikili oldular. modern zeki metin olma yolunda ilerliyorlar.

sıfır bir 5 sezon

sanırım bu sezon diğer sezonların aksine bir iç çatışma yaşanacak. savaş da ortalarda değil. hadi hayırlısı bakalım.

gürsel erol

parti içerisinde adam gibi muhalefet yapan isimlerin başında geliyor. hal böyle olunca da bazılarına sıkıntı yaratıyor. kendisine saldırılması da bu yüzden. korkuyorlar çünkü doğruları haykırdığı için.

sıfır bir 5 sezon

vay be. beş sezon olmuş. çocuklar elimizde büyüdü resmen.

ekrem imamoğlu

Beylikdüzünde son bir kaç aydır bi hareketlenme var.Özellikle istanbul büyükşehir belediyesinin gönderdiği banklara beylikdüzü belediyesi yazılı çıkartmaların yapıştırılması da bunun kanıtıdır adam çalışıyor abi skyrimdeki illusion u yükseltirsin ya bu adamınki 100 o kadar.

binali yıldırım a fahri doktora verilmesi

Daha da fazlasını hak ediyor ya bu adam. Bugüne kadar yaptığı projelerin kaçından haberdar bu halk bilmiyorum ama yazsa roman olur orası kesin. Bu adam takdir toplamayacakta ben mi toplıcam? yapmayın allah aşkına. Tırnaklarıyla kazıya kazıya buralara kadar gelebilen nadir insanlardan kendisi.

binali yıldırım vs ekrem imamoğlu

Bu bir karşılaştırma olamaz çünkü eşit değil binali yıldırımın ezicilinin ekrem imamoğluna ağır geleceğini hepimiz gayet iyi biliyoruz o yüzden güzel kardeşim çok fazla kasmamak lazım seçimlerden sonra ekrem in hezimetini hep beraber izleriz.

kafalar karışık

metin akpınar belki bir daha sinemada rol almaz. onun için izlemek lazım.

sakalsız ve bıyıksız bile yakışıklı olan erkek

bana wsop oynarken çok yakışıklısın diyorlar bu da geçerli olur herhalde.

rica etsem artılar mısınız

saçma bir istektir.

gazapizm

başlığı sol framde görünce çocuğa bir şey oldu sandım, reklam çekmiş.

iyidir iyi.