bugün

entry'ler (96)

eski sevgiliye

allah belanı versin.

bir kıza edilebilecek hakaretler

örn: gerizekalı ama uzatarak söylenmeli.

komşusundan ertesi gün hapı isteyen komşu kızı

cesur kızdır.

türk denilince akla gelen kişiler

mahmut tuncer.

mutluluk

ne olduğunu unuttuğum şey.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf edecek gücüm yok ne zaman yazmak istesem kelimeler birbirine giriyor konuşamıyorum.
itiraf ediyorum itiraf edemiyorum.

bugün intihar etmeme nedenleri

Korkmak.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Gündüz yüzlü kız pilli bebek.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

pilli bebek siyah beyaz

bayramdan nefret ediyorum.

orgazm sonrası ilk cümle

tebrikler kendini aştın.

bir kürtle evlenmek

bir türk veya herhangi bir ırktan biriyle evlenmekle eşdeğerdir. böyle bir başlık açmak resmen ırkçılıktır. cahilliğin en önünde flama taşımaktır.

geceleri uludağ sözlük

bazen cok bos oluyor basliklar ilerlemiyor.

çok yalnizim sozluk. beni hayata ceken birsey yok ve bu durum beni iyice karamsar yapiyor. yeni bir iliskiye ihtiyacim var ama bulamiyorum daha dogrusu arayamiyorum. dogru duzgun birisi karsima cikmiyor ve cikanlarda beni yikti gitti. sanirim korkuyorum sozluk.

gecenin tek şarkılık özeti

ferda anıl yarkın - sonuna kadar.

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

hayal gücümü.

acayip pişmanım. 2 sene önce üniversiteye girdim inşaat mühendisliğine aklımda belli bir meslek yoktu babam inşaat mühendisi ve ablam peyzaj mimarlığı okuduğu için rehberlik öğretmenimle birlikte buna karar vermiştik ama girdiğim sene dersleri pekte takmamıştım birinci sınıf bittikten sonra pişman oldum okulu dondurup tekrar hazırlanmaya karar verdim zaten şehir dışına çıkmamıştım üniversite okumak için. dondurmak için başka etkenler de olmuştu tabiki. bu sene dershaneye yazıldım sınava girdim ama şimdi bakıyorum da gene dershaneyi ektim yılboyu gezdim tozdum eğlendim ama benim için asıl önemli olan sınava adam akıllı hazırlanmadım şimdi mecburen bir üniversiteye gircem ama istediğim üniversite olmıcak ve zaten 2 yılımı kaybettim tekrar hazırlanmaya ailemde izin vermez. çok pişmanım çocukta değilim keşke zaman geri gelse diye falan hayallere dalmam ama hayatım boyunca taşıcağım ilk pişmanlık bu. gerçekci düşündüğüm zaman şansa inanmam resmen sıçtım ya.

incir reçeli

daha önceleri yarısını izleyip kapattığım ve kalanını şehirler arası yolculuk yaparken izleyip neredeyse hıçkıra hıçkıra ağlamama sebep olan film.

itiraf etmek istediklerimi yazamıyorum.

uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan sevgili

muhtemelen seni aldatan sevgilidir.