bugün

entry'ler (59)

güzel seksi zeki zengin ve başarılı hatun

oha benim..

yes i am

şahsım reis-i cumhurdur, tanıyosunuzdur elbet ehe ehu...

vocaroo ile birşeyler anlat

http://vocaroo.com/i/s0seiO7Ocsnm fıkra anlatcağğm ne anlatiyiğm

vocaroo ile birşeyler anlat

http://vocaroo.com/i/s0CLGJrVnNOP hellö

ulusözlük whatsapp grubu

whatsappten korxak telefon almazdık, ekleyin yahhh

ulusözlük whatsapp grubu

ben de ben de diye katılacağım grup, gülmekten katılacağım..

kelin merhemi olsa başına sürerdi

başlı başına..

kelin merhemi olsa başına sürerdi

atasözlerini işte şu yüzden seviyorum ben iki saat anlatiyim filan yok yapıştırıyorsun kelin merhemi olsa başına sürerdi lafını ve ortam rahatlıyor anlamsız sorular cevap buluyor katil kim öğreniyoruz filan.. benceaa atasözleri çok gerekli bir şey bi kere.. evet kıssasa kıssas değil bir çaresizlikten bahseden atasözlerimizdendir

evlilikte bekaret şartı

ya bunu okudum okudum amahh bir an ışık oluverdim arkadaşlar bekar et diyor bekar etttt aman tarrım resmen kasaplıktır a ma beğnn de katılıyorum buna ..

kendisi için kavga edilmesinden hoşlanan kız

ya bir şey diicem benim için erkekler kavga edebilir ama genelde şöyle oluyor kırsal kesimlerde, seviyosanız bir kızı tüm çevresinden yakınlarından başlayıp kıza laflar hazırlıyorsunuz ve ama diyelim laf taşıtacaxınız ve pat lafı taşıttığınız başka birinden hoşlandınız işte saçmalıyorum buraya kadar bile okumanız saçmalık ama devam ediyorum peki naparsınız o halde işte o halde hemen ilk kızı kaderiyle başbaşa bırakıp ayrılmanız gerekmiyor mu hayır ama sonra o kızı da bırakmayın başka kızı da bırakmayın zaten o kızı hiç bırakmayın 7 24 laflar hazırlayın ee, işte bize köy hayatı, kaynı eltisine o busuna filan hani marjinal bendim ha? periferden köy başlarından gerçek haberler bildiriyorum iHAHA

karizmatik adam

ince ruhlu erkek vardır karizmatik erkek diye bir şey yok..

oruç diye bir yerin var olması

ramazanda nüfusu 1 milyar olan yer olması gibi güzellikleri olur..

havada yüzüyor oluşumuz

şu kafayla düşünelim ağzına girip götünden çıkan da havadır biraz free düşün bencaa, pfs

havada yüzüyor oluşumuz

sonsuzluğu hatırlatması gerekendir uzayda su yok zaten..

otobüste osurmak vs arabada yalnızken osurmak

arabada osurmanın kazanacağı versus.. kokusuna filan bakılır hatta, evdeysen yorgan altına sokarsın kafanı bunun için ahaha ama otobüste kabustur sanırım..

iftar ezanını sözlükte geçiren zındık

bir yandan gülşen son ses dinleniyorsa artı haram point kazandırır..

sinemada film izlemenin tutarsız olması

bacaklara filan odaklanıyorum ben en olmadık yere odaklanıyorum, o yüzden açın telefonunuzdan izleyin, eskiden sinema mı varmış . parasında diilim tabii ama lüxtür, yani aslında etkinliktir amaç film izlemek değil, iletişmek..

ramazanda kör dilencinin parasını çalmak

sürahiden yapılır, 1 lira verip 50 kuruş alıyosanız sıkıntı diil..

çağırsan uçarım

müthiş laf.. şunu söyleyecek kişi aranıyor, yahu bu kadar mı zor? çağırıcam ve uçarak gelmiicexin hı? otur artı sıfır !

yazarlığımın açılması hasebiyle herkese benden

biz lordlar okusun diye yazan köpekler burayı terk et hav diye havlamış ehe ehe.. serok serok biji diye ötmekten geliyor bu soysuz çetesi..