bugün

entry'ler (66)

femenin soma faciası eylemi

femen kızlarından birinin yaptığı eylemdir

http://www.shiaupload.ir/.../48889575309550773710.jpg

honda

işte motor budur

http://imgim.com/honda_cbr250r.jpg

çocukken uydurularak söylenen ingilizce şarkılar

şarapçı şarap şarap

şarapçı şarap şarap

200 le giderken öbür elle mastürbasyon

bu işlemi yaparken birden fazla kural ihlali gerçekleşir. Birincisi 200'le gitmek bir ihlaldir. Kemerin çözülmüş olması gerektiğinden ikinci ihlal. işlem sonucu peçeteye uzanmak için direksiyondaki elin de bırakılması gerekeceğinden üçüncü ihlal. Bir de yanınızdan geçen araçların sizi görme ihtimalinde, teşhircilik ihlali. En iyisi böyle birşey denemeyin.

yemek yedikten sonra tabağın içine kül dökmek

lütfen klozete izmarit atmayın, biz sizin kültabağınıza sıçıyor muyuz?

sabiha gökçen

Ne yani şimdiki pilotlar da kandili bombalıyor. Görevleri o kardeşim. O zaman da Sabiha Gökçen'in göreviydi. Böyle mallık görmedim ben. E amuğa goyim, atatürk te yunanlıları öldürdü, silelim onun da adını izmirdeki 70 bin kişilik stadyumdan. Yok ya bu liboşların hepsini alacan içeri " ergene koy" 'dan, başka türlü yüreğim soğumaz.

sözlük yazarlarından aforizmalar

ey yüzüne salatalık maskesi yapanlar, allahın vermediği güzelliği hıyardan beklemeyin.

kabataş erkek lisesi

Eskiden Kabataş Erkek Lisesinin sevgili deposu okulu Beşiktaş Kız Lisesi değil de, Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesiydi. Bizzat yaşadım.

yozgat ın bir abd eyaletine benzemesi

yiyicen tatlıyı, öpücen yozgatlıyı

kabataş erkek lisesi

O degil de, hayatimin dört yili falan diyorlar. Benim zamanimda üc yildi. Üstelik daimi yatiliydim. 24 yil gecti mezun olali, bazen hala rüyamda tekrar yatakhanede görürüm kendimi.

camiye üzerinde resim olan tişörtle girmek

Onu birakinda, gecenlerde bir gazete fotograf arsivinde gördüm. Adamin tisörtünde seytanin resmi vardi ve altdinda da ingilizce olarak " Tanri su anda mesgul, ben yardimci olim " gibisinden bi seyler yaziyordu. Eger fake bir resim degilse, oldukca enteresan bir tezat....

türkiye nin gelmiş geçmiş en güzel dizisi

menisküs ameliyatı olmadan önce, spor öğretmenimiz hande'nin dizi.

yaran futbol spikeri replikleri

vay anasını sayın seyirciler!

düz vites araba kullanmak

vites ne la??

beyin

- beyin nerde
- bilmiyom abla, daha gelmedi boyu devrilesice. kimbilir nerde zıkkımlanıyo
- geçenlerde melahatin evinden çıkarken görmüşler
- yok o melahati zikmez. Amı kokuyomuş, öyle dediydi bi kerem
- ???

iki ferrarinin çarpıştığı yer

arabalarımı park ettiğim büyük garajımda. bi kerem gelmişti başıma. Biri orjinalliğini korurken, öbürü ferranin yandan ferrari yemişi gibin görüküyordu.

panda

eski bir hava yolu şirketi " panam " ın, kodlanarak söylenişinde kullanılır.
pandanın panı, ananın ....

amaan

aman'ın iki a ile yazılmış hali.

nassın koçum

samimiyet derecesini gösteren, selamlaşma çeşitlerinden biri.

değdiren berber

(bkz: çakallarla dans)