bugün

entry'ler (31)

love me back

Can Bonomo 'nun köyün delisi kamber gibi dans ettiği şarkı, şarkıdan kurtarsak danstan kaybedecek gibiyiz. Durduramıyoruz çocuğu.Çılgın.

sözlük bana karı alkol sigara bul lan allahsız

bana sadece alkol bul. bi büyük devirelim sözlük.

80 ler ve 90 ların unutulamayan abur cuburları

leblebi tozu yuppi.olsada yesek. evde kendi üetimim olan tozları arkadaslarıma satar onların parasıyla kendıme bakkaldan yepisyeni bir leblebi tozu alırdım. ticaret kafası varmış bende o zamndan beri.

ekşi sözlük çaylakları

ekşi sözlük aylaklarıdır.ekşiye kin duymuş topluluk olabilir. keşke eşki diyeylermiş

çocuklu ebeveynlerin rahat sevişemediği gerçeği

çok vahim bir durumdur.aman kapınızı kitleyin

küçük penisli insan

bu tipler genelde napar eder konuyu cinselliğe sokar.onla yattım bunu s.ktim . çok sikiciyim ouu yeea . kızlrar bana hasta kocaman şeyim var günde 2 kız geçiyor elimden diye söylemleri vardır. bazı kızlar inansada ben genelde gülerim.yazıktır. ve bir öneri : eğer kalbinizi bamyanın teki kırmışsa yapılacak yegane şey : sakın üzülmeyin intikam almaya çalışmayın gidin pazardan bir kilo bamya alın adresine direk yollayın. mesaj yerine ulaşır.temiz iş.

gece kelebeği

çok uyuşuk bişey pekte iğrenç. ölsünler.

yeni doğmuş bebeğe konulamayacak adlar

erkekse: pipican şayet kız ise : ambüke olmalıdır

anne yazar olsa açacağı olası başlıklar

(bkz: yatakta bamya yemeye mahkum kadınlar)

emo

yeni modeli tikilerle çoğaltırmıştır bunların ve ortaya apaçi çıkmıştır .saçlar diktir arkadan öndende bi sike benzemez dapdar pntolon. şahıs şişko olunca daha bir gülünesi.ölürüm , öldürürüm!

gollum

bunun adısı bu gibi bi cümle kurduğunda beni yerlere yatıran komik bir kötü karakter.

aşkım yerine askhm yazan tip

ashkm npySnnnnN? sefglmmm chok össledimmsss .gibi yazarlar.yüzüklerin efendisindeki cüceye benzetiyorum onları (bkz: kıymetlimissss)

anal seks

burdan bayanlara sesleniyorum .pisman olacağınız şeyi yapmayın.köpek gibi düzülmek kötüdür.hiç bi erkek için değmez emin olun.

benim gözlerim ağlayınca yeşil oluyor

bilhassa kahverengi gözü olan insan bunu söyleyince pekte komik oluyor

yağcı

onca yıllık yağcıyın böyle yağdanlık görmedim.

bir x vardı noldu ona

x yokmuş ki zaten.bizi kandırmışlar kaç yıldır.

yiğit özgür

yazdığı erotik hikaye çok komiktir okunmasını çok şiddetli çok fena tavsiye ediyorum.

o değil de bir atilla taş vardı ona noldu

pembe fetişi olan şarkıcı (!)oy pembeli pembeliiiiii diye başlayan bir şarkıdır.

alpay erdem tadında entry girmek

çok istediğim fakat yapamayacağım eylem.benımki saçmalamaktan öteye gidemez **

saçmalamak

fındıklı bok hikayesini her anlattığımda alpay erdemi andığım ve saçmaladığımı damarlarıma kadar hissettiğim eylemdir saçmalamak.